Son Dakika Haberler

SİYASETİN, HALKA HİZMETİN PAZARI YOK

SİYASETİN, HALKA HİZMETİN PAZARI YOK
Okunma : 29 views Yorum Yap

10751673_10152906708593738_2047282074_nSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Pazar gününü yoğun etkinliklerde bulunarak değerlendirdi.

Siyasetin ve halka hizmetin pazarı yok. Sarıyer’de farklı çalışma prensipleri ile projeler üreten ve halk için, hizmetin koşulu olmadığını olmadığını her zaman belirten Şükrü Genç Pazar gününü yine dinlenmeden geçirdi. Nikah Programları dışında Sarıyer’de her zaman halkın içinde, her an bir başka mahallede habersiz olarak karşımıza çıkarak sürpriz ziyaretler yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Etkinliklerin fazla olması nedeni ile Sarıyer – Hatay spor karşılaşmasına zaman ayıramadı, Sarıyer- Hatay Spor’u 1-0 yenerek ligde dördüncülüğe yükseldi ve güzel maçı izleyememiş oldu.

Sarıyer Dersimliler Derneğinin Büyükdere Çelik Gülersoy Parktaki Aşuresine katıldı.

Gümüşhane Siran Yeniköy Derneği, Hisarüstü Dernek Lokali Açılışını yaptı,

Sivas Zara Kumoğlu Derneğinin Reşitpaşa Dernek binasın daki Aşuresine katıldı

Kazım Karabekir Mahallesi 2 Temmuz Parkında , Kazım Karabekir ve Koçtaş halkı tarafından düzenlenen  aşure ve lokmaya katıldı

Sarıyer’in amiğolarından rahmetli Ķöfte Hüseyin  adına düzenlenen futbol turnuvası final karşılaşmasını izledi ve 1. Ve 2. Olan futbol takımlarına kupalarını ve madalyalarını verdi.