Son Dakika Haberler

Şükrü Genç Birisi ile Dalga Geçiyor

Şükrü Genç Birisi ile Dalga Geçiyor
Okunma : 32 views Yorum Yap

635099754307158749İstinye’nin Ramazan eğlenceleri için AKP tarafından Sarıyer Belediyesinin elinden hile yolu ile alınmasından sonra alternatif mekanlar arayan Şükrü Genç, elindeki alanları kullanmaya başlayınca, halkın ayağına hizmetler daha çok gitmeye başladı.
REİNA MI? SORTİE Mİ?
Bizden söylemesi, önümüdeki yaz kesinlikle bu tesis işletmeciler tarafında kiralanabilir..
Bir önemli söz!
“İmkansız hiç bir şey yoktur, İmkansızı isteyin” ve “Çare Sizsiniz”…
2 Temmuz parkından sonra, Büyükdere’de bulunan Demirtaş Ceyhun kütüphane alanında yapılan konser tıklım tıklım doldu.
ALAN YETMEDİ, SAHİL DEN KAÇAK SEYRETTİLER…
DSC_0457
*                      *                 *
Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen Gökhan Özen konseri, Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi bahçesini tıklım tıklım dolduran yurttaşlar tarafından ilgiyle izlendi.
Konserin başında sahneye ünlü şarkıcı Gökhan Özen’le birlikte çıkan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Büyük Başkan” ve “Sarıyer seninle gurur duyuyor” tezahüratlarıyla karşılandı. Birlikte halkı selamlayan Başkan Genç ve sanatçı Gökhan Özen, sahneden halka seslendi. Başkan Genç, Sarıyerliler her şeyin en güzeline layık derken, sanatçı Gökhan Özen ise, kendisini Sarıyerlilerle buluşturduğu için Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti.
Sarıyer böyle kalabalık görmedi
Gökhan Özen konseri için Sarıyer’in her mahallesinden akın akın gelen yurttaşlar, sanatçının söylediği birbirinden güzel parçalara coşkuyla eşlik ettiler.
DSC_0437