Son Dakika Haberler

Şükrü Genç, Bugün biraz işe geç kaldım sizden özür diliyorum

Şükrü Genç, Bugün biraz işe geç kaldım sizden özür diliyorum
Okunma : 128 views Yorum Yap

mesaiye-geckaldiSarıyer’de değişen bir şey olmadı. Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç mesaisine kaldığı yerden devam ediyor.

Başkanlık binasına gelerek halka hitap eden Şükrü Genç “Bugün biraz işe geç kaldım sizden özür diliyorum” dedi.

Şükrü Genç, Sarıyer’de yapılan tüm saldırılara, iftiralara, yalanlara, ayak oyunlarına pirim vermediklerini belirterek, “Bu karalamalara kulaklarımızı tıkadık. Sadece işimizi yaptık. Sarıyer bu seçimle birlikte sınırlarını da büyüttü. Ayazağa, Maslak ve Huzur Mahalleleri de bize katıldı. Şimdi daha çok çalışmak ve daha çok hizmet götürmek zorundayız. Kampanya sırasında halka bir söz vermiştik, dün olduğu gibi bugün de birlikte yöneteceğiz. Kentsel dönüşümde söz verdiğimiz gibi halka rağmen tek bir belge bile imzalamayacağız. Herkesin içi rahat olsun.” diye konuştu.

.” “Sarıyer’de “barış, hoşgörü, huzur, birlik, dayanışma ve kardeşlik” projemiz kazandı. Beklediğimiz sonuç oldu. 25 bin farkla Sarıyer’i alacağız diyorduk. Öyle de oldu. Belediye başkanlığım döneminde kimseyi ayırmadan ötekileştirmeden yaşama ve insana dokunan projeler ürettik. Sarıyer’de 30 yılda yapılamayan hizmetleri 5 yıla sığdırdık. Şimdi Sarıyer’de gelişim zamanı diyoruz. Bizim için bu daha başlangıç, mücadeleye devam dedi.

 

İŞTE RESMİ SANDIK SONUÇLARI !

ŞÜKRÜ GENÇ: Aldığı Oy: 107.268 (CHP)

SEDAT ÖZSOY: Aldığı Oy: 82.328(AKP)

AHMET ÖZYÜREK: Aldığı Oy: 11.607(MHP)

Toplam Sandık Sayısı:806

Açılan Sandık Sayısı:806

Oy Sayısı:243852

Geçerli Oy Sayısı:209436

Geçersiz Oy Sayısı:7060

Açılan Sandık Oran:%100.00