Son Dakika Haberler

Şükrü Genç Bugün Tv’de Canlı Yayına Katıldı.

Şükrü Genç Bugün Tv’de Canlı Yayına Katıldı.
Okunma : 136 views Yorum Yap

sukrugencBugün Tv de Siyasetin Aktörleri proğramına katıldı.

BÜTÜN ARKADAŞLARIMA BİRLİK ÇAĞRISI YAPIYORUM

Adaylık sürecinde tüm adaylara teşekkür etti ve Tüm adayların ve partililerin birlik  beraberlik içinde olmaları ve bütün arkadaşlarıma birlik beraberlik çağrısı yapıyorum dedi.

Yerel yönetimlerde olsun, renkleri ve düşünceleri ne olursa olsun insanlara huzur ve mutluluk vermeniz lazım, hiç kimseli dil,din ırk farkı gözetemeden birlikte yaşamı kurmayı sağlamalıyız.

Bizim gölgemizde, yalıda yaşayan, gecekonduda yaşan insanla herkes türkiyede ve dünyada barışın elçisi olmak zorundadır.

Sarıyer’in önceliklerini çok iyi biliyoruz. Bu yaşamda nelerin ihtiyaç olduğunu çok iyi biliyoruz. 50 yılık Sarıyerliyim ve Sarıyer’in tüm sorunlarını biliyorum. Coğrafi olarak çok sıkıntılı bölgedeyiz. Eksiklerimiz var. Tamamlamamız gereken tesisler var. Belediye Hizmet binamız var, Bitmek üzere olan Nikah dairemiz var. Bizim Sarıyer de gitmediğimiz sokak, çalmadığımız kapı kalmadı. Sarıyer’in yaşam evleri var. Bu projemiz başarı ödülü aldı.

Yaşam merkezlerinin yapılmasındaki açmalardan bir tolumun yabancılaşmasını engellemek, bir arda olmanın yapancılaşmayı engellediğimiz düşünüyorum. Bizler yaşam mühendisi olma çabası içindeyiz. İnsanların mutluluğu için çalışıyoruz.