Son Dakika Haberler

Şükrü Genç ile El Ele Daha İleriye

Şükrü Genç ile El Ele Daha İleriye
Okunma : 170 views Yorum Yap

baskan-pazar-mesai-19Son ilçe başkanı Şevki Bakırcı, 1980 öncesi gençlik kolları başkanı Hakkı Bahar, son gençlik kolları başkanı İzzettin Büyükyılmaz, gençlik kolları saymanı İbrahim Yücel, gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri Ali Gülümser, İmdat Ünlü ve Ali Rıza Yılmaz’ın katkılarıyla hazırlanan dayanışma kahvaltısında Cumhuriyet Halk Partisi’ne Sarıyer’de emeği geçen çok sayıda davetli katıldı

baskan-pazar-mesai-47Eski CHP’lilerle buluştu

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptığı selamlama konuşmasında, el ele birlik ve beraberlikle alınacak yolda Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sarıyer’de yine başarılı olacağının ve CHP iktidarının devamının geleceğini ifade etti. Dayanışma kahvaltısında CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz de bir konuşma yaparak, Sarıyer’de Şükrü Genç ile yola devam edileceğini ve partili olan herkesin seçime kadar olan süreçte çok çalışacağının altını çizdi.

baskan-pazar-mesai-54Sarıgül’le Oyak Sitesi’ni ziyaret etti

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’ün, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki proje tanıtım toplantısına da katıldı. Ardından Ayazağa’daki Oyak Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Oyak Sitesi Sosyal Tesisleri’nde büyük bir ilgiyle karşılandı. Sitelerde yaşayan çok sayıda vatandaş toplantıya gelerek desteklerini sundu. Sarıgül, bir gece yarısı operasyonuyla Şişli’den alınan Ayazağa, Maslak ve Huzur Mahallesi’nin yerine kendisinin de bu seçimde İstanbul’u alacağının altını çizdi. Sarıyer Belediye Başkanı ve adayı Şükrü Genç’i site sakinlerine emanet ettiğini söyleyen Sarıgül, hem Sarıyer’i hem İstanbul’u hem de Şişli’yi alacaklarının da altını özellikle çizdi. Sarıgül’ün Oyak Sitesi’nde yüzde 80’in üzerinde oy almazsa üzüleceğini ifade eden Sarıgül’e vatandaşlar “yüzde 90 çıkacak” diyerek tezahürat yaptı. Konuşmasını tamamlamasının ardından sözü Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e bırakarak toplantıdan ayrıldı.

baskan-pazar-mesai-9Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise el ele daha aydınlık yarınlara hep beraber çalışarak geleceklerinin de altını çizerek 2014 yerel seçim sürecinde Sarıyer’de CHP’ye karşı oynanan oyunları anlatarak her zamankinden daha fazla uyanık olunması gerektiğini belirtti. Genç, konuşmasının sonunda vatandaşların sorularını da yanıtladı.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve ilçe teşkilatının da katıldığı toplantıya Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, Huzur Mahallesi Muhtarı Bekir Apak, Ayazağa Muhtarı Özkan Sucu, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sarıyer Gazetesi ,Haber – Fotoğraf: Rukiye Ay