Son Dakika Haberler

Şükrü Genç Kız Öğrencileri Kampa Gönderdi

Şükrü Genç Kız Öğrencileri Kampa Gönderdi
Okunma : 121 views Yorum Yap
ogrenciler-kampa-ugurlandi-1Sarıyer Belediyesi tarafından 2013-2014 eğitim-öğretim yılı sonunda Sarıyer genelinde 27 ilk ve ortaokuldan toplam 200 başarılı kız öğrencimizi Kilyos Sosyal Tesisleri’nde  1 haftalık yaz kampına uğurladık.
Hüseyin Kalkavan İlköğretim Okulu bahçesinde düzenlenen törene katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yaptığı konuşmada; “Kampınız hayırlı uğurlu olsun. Tatilinizin tadını çıkarın. Sizleri ziyarete geleceğim. Sevgili kızlarım daha önce kampa gidenler ilk kez gidenlere rehberlik yapacak. Bizim amacımız sizleri bir araya getirerek dostluğun sağlanması ve geçirdiğiniz dönemin yorgunluğunu bir nebzede olsun atmanız. Daha önce yapılan kamplarda öğretmen arkadaşlarımızın çocuklar üzerinde gösterdiği hassasiyetlerden dolayı hiçbir sıkıntı yaşamadık. Anne ve  babalarınız sizleri bize teslim etti. Şimdi anne de baba da biziz. Hep birlikte olacağız, güzel zaman geçirmenizi sağlayacağız. En önemlisi  1 hafta sonra hepinizin çok sağlıklı, huzurlu şekilde evlerinize geri dönmenizdir. Orası okul gibi olmayacak fakat bazı kurallara hepimiz uymak zorundayız. Bu güzel yüzlerinizi tatilden dönerken daha da gülümseyen bir şekilde ailenize teslim edeceğiz. Hepinize iyi tatiller orada görüşeceğiz. Yol kısada olsa iyi yolculuklar diliyorum” diye konuştu.
Sarıyer Belediyesi tarafından tahsis edilen midibüslerle yola çıkan öğrencilere el sallayan Başkan Genç’e Başkan Yardımcıları Gökan Zeybek ve İsmail Erdem’de eşlik etti.