Son Dakika Haberler

Şükrü Genç Meşeliyatak Köyü Derneğinde

Şükrü Genç Meşeliyatak Köyü Derneğinde
Okunma : 211 views Yorum Yap

meseli_1CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in çalışma temposuna yetişmek için yerel basın çok ter döküyor.

Pazar günü Sarıyerli Anaplılar ile Mustafa Sarıgül Katılımı ile gerçekleştirilen kahvaltı, Yunus Emre Gündüz Bakım Evi, Şifa Yaşam Evi,  Ayazağa Meşeli Yatakköyü Derneği ve Çayırbaşı Spor Kulübü Şampiyonluk balosu, kutlaması sonucunda nihayetinden son programa katılmayarak haberleri geçmeye çalıştık.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in eşi Dürdane Genç her akşam en az bir mahallede bayanlarla ev ziyareti yapıp, vatandaşların sorunlarını dertlerini dinliyor. Dürdane Genç tarafından oluşturulan seçim ve iletişim ekibi büyük özveride bulunarak Şükrü Genç gibi aktif görev yapıyor.

Giresun Dereli Mesela köyü. Şükrü Genç’in eşi Dürdane Genç öncülüğünde Ayazağa da yaşayan Giresunlularla bir araya gelindi, Toplantıya Ayazağa Muhtarı Özkan Sucu, Ayazağa da ki sivil toplum örgütleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katildi.

Başkan Şükrü Genç, Ayazağa da siyasi birlikteliğin bugün için zorunluluk olduğunu, Birlik ve beraberliğe, dayanışmaya destek vermemiz ülkemiz için, çocuklarımızın yarınları için daha çok ihtiyacımız var dedi.

Ayazağa’nın devasa binalarla çevrelenmesi, ilerde mahallenin özelliklerinin kaybolmasına sebep olacaktır, AKP Hükümetinin rant hırsı Ayazağa’nın çehresinin olumsuz yönde değişmesine sebep olmaktadır, Hemen yanı başımızda Gökdelenler, Piknik alanlarımızın nerde ise yok olma tehlikesi içinde olması, Büyükşehir’in Ayazağa’ya hiçbir şekilde yardımcı olmaması bugün gelinen noktada sorumluluklarımızı daha çok artırıyor. Korkularımızdan kurtulmanın tek çaresi var. Büyükşehir’i almalıyız, İstanbul’da Mustafa Sarıgül’ü, Sarıyer’de Şükrü Genç’i iktidara taşımalıyız dedi.

Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Gurup Sözcüsü Gökhan Zeybek, Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, İmar Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz katıldılar,