Son Dakika Haberler

ŞÜKRÜ GENÇ, SON İFTAR’DA RİZE’DE

ŞÜKRÜ GENÇ, SON İFTAR’DA RİZE’DE
Okunma : 105 views Yorum Yap

sukrugenc-rizede (7)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ramazan Ayı’nın son gününü Karadeniz’e ayırdı. Sarıyerli Rizelilerin daveti üzerine dün Rize’ye giden Başkan Genç’ i Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Kenan Bıyık karşıladı.

Rize’ de önce esnafı gezen Şükrü Genç daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İl Başkanı Maksut Rakıcı,ilçe başkanı Recep Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları başkanı ile bir araya geldi.

Başkan Genç, daha sonra Rize Belediye Başkanı Prof Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Kasap ile bir süre sohbet ederek bayramlaşan Genç, daha sonra burada yerel gazeteciler ile buluştu.Zümrüt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sahibi Faik Bakoğlu ile de görüşen Genç, görevlerinde başarılar diledi.

Sarıyerli Rizelilerin iftar daveti üzerine İstanbul’dan Rize’ye giden Başkan Genç, Ramazan Ayı’nın son gününde Rizelilerle birlikte aynı sofrayı paylaşacak. İftar yemeğini düzenleyen İstinye Muhtarı Recep Alkan, meclis üyesi Nadir Günday ve Bayram Ali Koçoğlu’da Başkan Genç’e Rize turunda eşlik etti.

RESİM LİNK sukrugenc-rizede (1) sukrugenc-rizede (2) sukrugenc-rizede (3) sukrugenc-rizede (4) sukrugenc-rizede (5) sukrugenc-rizede (6)