Son Dakika Haberler

Şükrü Genç, Yalovayı Kazanmadan Gelmeyin

Şükrü Genç, Yalovayı Kazanmadan Gelmeyin
Okunma : 152 views Yorum Yap

image2014 Yerel seçimlerinin CHP nin başarılı belediye başkanları arasında parmakla gösterilen Belediye Başkanlarından Şükrü Genç, Kazanılmış seçimleri ertelenen ve 1 Hazıran 2014 pazar günü yenilenecek olan Yalova seçimleri için Sarıyer de başarılı çalışmalar yapan ekibini Yalovada çalışmalarda bulunması için seferber etti

2014 Seçim koordinasyonunu yöneten Meclis Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun’u, Yalovada son hafta seçim çalışmaları yapması için ekip kurdurtarak görevlendirdi.

imageYalova Seçim hazırlıkarına Meclis Başkanı Hüseyin Çoşkun, Meclis Üyeleri, Mustafa Balcı, Fatik Eker, Eski Meclis. Üyeleri Hacı Mehmet Bayraktar, Orhan Çoban ve partili gönüllüler katıldı.

Yalova seçim koordinas merkezinde toplantı ve mahalle sorumluları ile birlikte Yalovada CHP’nin az katılım sağlanan mahallelerinde çalışmalar yaparak, halk ile bütünleşme sağlandı, kapı kapı dolaşarak sürdürülen çalışmalarda evler ziyaret edildi.

Sarıyerde yapılan çalışmanın aynısı düzenlenerek yakın markaj çalışması yürütüldü.

imageEsnaf gezileri ve hafta sonu düzenlenen dügünlere katılan ekip, kandil günü camiilerde kandil simiti dağıttı.

image

Sürekli Hüseyin Çoşkun’dan bilgi alan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ihtiyaçlar nispetinde acil lojistik destek sağladı, yoğun süren çalışmalar ile bir kısmı geri dönen ekibe, yeni bir ekip yola çıkarak katılım sağlıyor.

imageSeçimlerin pazar günü yapılacak olması ile Yalova da CHP Millet Vekilleri, Muharrem İnce, Sezgin Tanrıkulu, Aykut Erdoğdu, Bülent Tezkan, Özgür Özel,Emine Ülker Tarhan, Engin Altay her mahallede çalışmalara destek veriyor. CHP’nin Yalovada seçimleri alması için tüm illerin ekipleri seferberlik yapmış durumda, sürekli destek sağlanıyor.
imageimageimage