Son Dakika Haberler

Şükrü Genç, Yarım Bıraktığı Hangi Rant’ın Peşindeler

Şükrü Genç, Yarım Bıraktığı Hangi Rant’ın Peşindeler
Okunma : 147 views Yorum Yap

UTANMIYORLARŞükrü Genç, Hisarda Esti Gürledi. Rumeli Hisarında halkı ile bütünleşti,

Yoğun program dolayısı ile çok kalabalık bir ortamda halka hitap etmek zorunda kalan Şükrü Genç yerel siyasetin içinde yaşadığımız seçim atmosferinde ilk defa sertleşti.

Özellikle 2009 seçimlerinde AKP’ye oy veren seçmenin davet edildiği toplantıda CHP’liler dışarıda bekledi.

2009-2014 arası yapılan çalışmalardan kısa örnekler veren Şükrü Genç, Özellikle Belediye Hizmet Binasında 1. İhale ve 2. İhale sonucu siyasi engellemenin 20 ay gecikmesi yüzünden bugün gelinen aşamayı anlattı.

SARIYER HALKINDAN 20 AYI ÇALDILAR, HIRSIZ BUNLAR

Sarıyer halkından 20 ay çaldılar, Bunlar hırsız zaten, Bizim anlımız açık, hiçbir zaman kimsenin yüzümüzü kızartacak bir şey yapmadık, boynumuz dik gezdik, Bunlara Ayakkabı kutuları yetmedi, Buzdolabı kutuları istiyorlar. Bunlar dönemlerde her bir kalemi ceplerine koyup gittiler, arkalarına bakmadılar, bu kadar hainliği Sarıyer Halkı hak etmemiştir.

SARIYER HALKINDAN UTANMIYORLAR

Utanmadan, Sıkılmadan aday oluyorlar, Bunların partisi yok, menfaatleri var. Yarım yamalak belediye başkanlığı yaptılar, Birilerinin arazileri değerlendi, Talih kuşu kondu şimdi paraya çevirmek için her türlü dolabı deniyorlar. Rant için yeniden aday oluyorlar. Sarıyer halkından Utanmıyorlar.

Burada hesaplanan ince planlar hiçbir zaman halkın yararın olmaz, derbent’te olduğu gibi sizlere sunulan 50 mt2 evlerde Sedat Özsoy yaşasın bakalım, Ben yaşarım, ben 20 mt2 lik evlerden çıktık buralara geldik.

YARIM BIRAKTIĞIN HANGİ RANTIN PEŞİNDESİN

Sedat Özsoy’a sormak lazım, Adaylık hesaplarında Kum Ocakları var mı? Taş ocakları var mı? Vatandaşlar bunları konuşuyor soruyor? Sizlerde Sedat Özsoy’a sormanız gerekir. Yarım bıraktığın hangi rantın peşindesin..

MAHKEMEYE VEREN ARKDAŞIMIZ CHP’Lİ ÇIKTI

Göreve başladığımız ilk yıl mahkeme ile yüzleştik, birileri beni suçladı, Her sabah gelen basın bildirileri ve mailler personelim tarafından bilgisayarıma nakledilir ve ben ordan takip ederim, işte böyle bir durumda Şuan Millet Vekilimiz olan İlhan Cihaner video’sunu gördüler, aldılar, mahkemeye çıkıldı,  malesef buradan üzülerek belirtiyorum ki, bizi mahkemeye veren arkadaşımız  CHP’li çıktı.

Bizi mahkemeye veren arkadaşımız, Bu arkadaşımız hesapta Şükrü Genç’i görevden aldırmak ve yerine kendi geçmek derdindeydi, yapamadı, bizler bunları kendi partimiz içinde yaşadık ve gördük, Yıllarca mücadeleden sonra tutuklanacağım ve birisi gelecek belediye başkanı olacak, hem de AKP ile işbirliği yaparak.pes yani,  Sayın Av. Necati Yıldırım burada davayı yakından takip ediyor, 7 Kasımda dava bitecek ve sevineceklerdi, dava ertelendi, dosya ikiye ayrıldı ve hakim davayı erteledi. Şimdi Ne Oldu! Değermiydi.

DSC_9840

DENİZLERE ULAŞACAĞIZ

“Biz güçlüyüz, birlikte güçlüyüz, Yağmurlar ırmaklara, ırmaklar nehirlere, nehirler denizlere ulaşacak, Bizler 2009 da yağmurduk, ırmaklara dönüştük, bugün nehirlerdeyiz denizlere ulaşacağız. Bunu hep birlikte yapacağız.”

Nikah ve Kültür Merkezi’nin çok kısa sürede tamamlandığını ve  ilerleme kaydettiklerini belirterek. Burası için yapılan mücadelenin değerlendirmesini yaptı.