Son Dakika Haberler

Şükrü Genç’in Karşısına Çıkmak İçin Biraraya Geldiler.

Şükrü Genç’in Karşısına Çıkmak İçin Biraraya Geldiler.
Okunma : 124 views Yorum Yap


akp_sariyer_12AKP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları Sarıyer Halk Eğitim Merkezinde  örgüte tanıtıldı.

Adaylar kendilerine tanıtılan beş dakikalık sürede tanırımlarını ve projelerini anlattılar, Her partide olduğu gibi birlik beraberlik mesajları verdiler,

İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir yerel seçimleri Hz. Muhammed’in Uhud savaşına benzetti. Savaşı kazandıklarını sanarak ganimet paylaşımı gibi duyguya ve rehavete kapılmayın dedi.

2014 yerel seçimlerini din savaşı disiplininde ve stratejisinde gören AKP Cumhuriyet kazanımlarını ve ülkeyi Türk Kürdistanı  (Kuzey Kürdistan) emellerini gerçekleştirmek için hükümetinin uyguladığı tüm yanlış politikalara rağmen Sarıyer’de aynı stratejiyi kullanarak seçimlere hazırlanmaktadır.

Büyük proje olan Hedef 2023 politikalarında Türkiye halkları ile yol ayrımına ramak kalan siyasi hedeflerine bir yenisini daha ekleyerek, 2014 yerel seçimlerini varlık ve yokluk olarak görmekten çekinmiyorlar.

CHP ‘den Sarıyer Belediye Başkanı  Şükrü Genç’in adaylığını engellemek için elinden gelen herşeyi yapmaya çalışan AKP kurmayları, bu engellemelerin boşa çıkması ile seçimlerin aday belirlemede hiç yetkisi olmayan örgütün bütün dikkatleri genel merkezden gelecek olan haberleri beklemekten başka çaresi yok.

CHP’de adayını açıklaması için önseçim ve kamuoyu anketi sonuçlarını merakla bekliyor. CHP adayları mevcut Başka karşı AKP yayın organı olan gazeteleri reklamlar ve mülakatlarla CHP karşıtı yayın organlarını desteklemekten çekinmiyorlar.

Tüm Adayların hedefi CHP’ye seçimleri nasıl kaybettiririz yarışına girmeleri Sarıyerliler tarafından ibretle izlenmektedir.  

Sarıyer Times

Foto. Sarıyer Posta- Tuncay Dağlı