Son Dakika Haberler

Şükrü Genç’ten Hoşgeldin Ziyareti

Şükrü Genç’ten Hoşgeldin Ziyareti
Okunma : 94 views Yorum Yap

imageSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Kaymakamlığı’na atanan Gürsoy Osman Bilgin’e hoşgeldiniz ziyaretinde bulundu. Genç’e ziyaretinde Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Semra Kartal, Gökan Zeybek, Mustafa Tok, İsmail Erdem ve Yüksel Tutak eşlik etti.

Başkan Genç, Sarıyer’i anlattı

Ankara’nın Polatlı İlçesi’nden Sarıyer’e atanan Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’e Sarıyer’in doğası, tabiatı ve ekonomisi hakkında bilgi veren Genç, İstanbul’un en huzurlu ilçelerinin başında gelen Sarıyer’i en zengin ve en yoksul halkın bir arada yaşadığı yegane bölgelerden biri olduğunu bildirdi.

Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Başkan Genç’e teşekkür etti

Sarıyer’de ki ilk izlenimlerini paylaşan Kaymakam Bilgin, Sarıyer’i çok beğendiğini sözlerine ekledi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcılarına nezaketlerinden ötürü teşekkür etti.

Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’in yanından ayrıldıktan sonra Kaymakamlık binasındaki diğer müdürlükleri de ziyaret eden Başkan Genç, sırasıyla Tapu Müdürü Garip Çölmen, Nüfus Müdürü Sevgi Arıkan, SGK Merkez Müdürü Gamze Pak ve Ferahevler Mahalle Muhtarı Turan Öztürk’e iyi çalışmalar diledi ve yaklaşan bayram nedeniyle tebriklerini iletti.

Sariyerfisilti.com