Son Dakika Haberler

TAKSİM’E ACİL BONZAİ OPERASYONU

TAKSİM’E ACİL BONZAİ OPERASYONU
Okunma : 89 views Yorum Yap

Her gün gençler zehirleniyor ve uyuşturucu batağına saplanıyorlar. Taksim’de Emniyet Müdürlüğünün bir sokak arkasında yaşanan 24 yaşındaki genç kızın dramı ibret verici.

İstanbul da uyuşturucu için önlem alınamıyor mu?

Taksim’de bonzai denilen sentetik uyuşturucuyu kullanan genç kız kendinden geçti. Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen 24 yaşındaki genç kıza yardım etmesi için sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle kendine gelen genç kız olay yerinden ayrıldı. Çevredekilerin ifadesine göre genç kız alnında “enayi” yazan dövme bulunan bir kişinin verdiği uyuşturucu maddeyi kullanmış.

 

BİZ KADINI BAYGIN HALDE BULDUK

Burada aynı durumda çok kişinin olduğunu belirten mahalle esnafı, “35 yaşlarında alnında ‘enayi’ yazan dövmeli bir adam kıza uyuşturucu madde içirmiş. Biz kızı baygın halde görünce adamı yakaladık. Ama polis ekipleri gelmeyince adam kaçtı. Biz olay yerine ambulans çağırdık. Ambulans geldi kıza şeker verdi gitti” diye konuştu. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle ayılan genç kız, daha sonra ara sokaklara girerek gözden kayboldu.