Son Dakika Haberler

Tek hedef; dayanışma, hoşgörü, barış ve huzur dolu bir yaşam kurmak.

Tek hedef; dayanışma, hoşgörü, barış ve huzur dolu bir yaşam kurmak.
Okunma : 115 views Yorum Yap

karadeniz_3Sarıyer Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan etkinlikleri programı çerçevesinde İstinye eski tersane alanında 2 konser birden verildi.

Karadenizli sanatçılar Filiz Yıldırım ve Hasan Kabil’in sahne aldığı unutulmaz gecede İstinye’yi kemençe ve tulum rüzgarı sardı. Sarıyer’in birçok mahallesinden gelen vatandaşlar, hareketli Karadeniz türküleri eşliğinde saatlerce horon oynadı.

Başkan Genç: Peşinde olduğumuz tek hedef; dayanışma, hoşgörü, barış ve huzur dolu bir yaşam kurmak.

Bir gecede ardı ardına sahne alarak Sarıyerli yurttaşlara eğlenceli bir gece yaşatan Filiz Yıldırım ve Hasan Kabil’e birer çiçek takdim eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sanatçılara teşekkür etti. Vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada; dayanışma, hoşgörü, barış ve huzur dolu bir yaşam kurmayı hedeflediklerini belirten Genç; “Hangi siyasi görüşte olursa olsun, ülkemizin neresinden gelmiş olursa olsun herkesin barış ve huzur içinde yaşamasını sağlamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Konserlerin ardından vatandaşlarla sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Genç, alanda bulunan stantları dolaşarak esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

karadeniz_3