Son Dakika Haberler

UĞUR KURT HAYATINI KAYBETTİ

UĞUR KURT HAYATINI KAYBETTİ
Okunma : 119 views Yorum Yap

VurulduOkmeydanı’nda Cemevine cenaze için giden ve polisin açtığı ateş sonucu vurulan Uğur Kurt hayatını kaybetti.

Okmeydanı’nda olaylar sürüyor.

Okmeydanı’nda yaralanarak hastaneye kaldırılanUğur Kurt, hayatını kaybetti. Saat 22.50 sıralarındaUğur Kurt’un ölüm haberini alan yakınları hastane önünde gözyaşlarına boğuldu.

Okmeydanı‘nda polis ile bir grup arasında olaylar çıktı. Polis, molotof ve taş atan gruba gaz bombası ile müdahale etti. Olaylar sırasında başından yaralanan Uğur Kurt hayatını kaybetti.

Okmeydanı Şark Kahvesi önünde toplanan bir grup Soma maden ocağı faciasını protesto için gösteri düzenlemek istedi. Yüzleri maskeli grup, sloganlar attı. Ardından yola barikat kuran ve çevreye gelişi güzel saldıran göstericiler, polisin biber gazıyla yaptığı müdahalenin ardından ara sokaklara dağıldı. Ara sokaklarda devam eden olaylar sırasında yüzleri maskeli grup molotofkokteylleriyle polise saldırdı. Bu sırada polisin “akrep” adı verilen zırhlı aracına molotofkokteyli isabet etti. Polis aracı alev alırken, araçtan inen polis memuru havaya ateş açtı. Olaylar sırasında ağır yaralanan Uğur Kurt kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.