Son Dakika Haberler

Yalın’ı Şeytan Gibi Taşladılar

Yalın’ı Şeytan Gibi Taşladılar
Okunma : 32 views Yorum Yap

Yalin-konserSarıyer’de Yalın konserinde istenmeyen olaylar yaşandı.

Sarıyer Manşet’in haberine göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün organizasyonuyla 19 Mayıs kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Yalın ve Öykü Gürman Sarıyer Meydanı’nda sahne aldı.

YALIN EZAN SESİNİ DUYMADI

Sahneye ilk olarak Öykü Gürman çıktı. Öykü Gürman’ın ardından sahneye çıkan Yalın birkaç şarkı söyledikten sonra ezan okundu. Müzikten dolayı ezanın sesini duymayan Yalın şarkı söylemeye devam edince konseri izleyen bazı kişiler tepki göstererek sahneyi taşladı. Çıkan olay yüzünden sahneyi terk eden Yalın deniz yoluyla Sarıyer’den ayrıldı.

Konserde sahne çevresinde yeterli güvenlik olmadığı düşünülüyor, Sanatçı Yalın’ın ilk defa böyle bir olayla karşılaştığı belirtildi.

KONSER KÜLTÜRÜMÜZ YOK

Dünya’da konserler eğlence amaçlı düzenlendiği ve kendi halinde, özgürce dans edildiği, eğlencenin bir kültür olduğu ve konser kültürünün ise kitlenin genel kültürünü yansıttığı biliniyor.

Konser sırasında bazı gençlerin aşırı taşkınlıkları ve davranışları neticesinde ufak sürtüşmeler olduğu ve bunların her konserde yaşandığı belirtildi.