Son Dakika Haberler

YAŞAR KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ’NDE KUTLU DOĞUM COŞKUSU

YAŞAR KEMAL KÜLTÜR MERKEZİ’NDE KUTLU DOĞUM COŞKUSU
Okunma : 28 views Yorum Yap

KutludogumhaftasiKutlu Doğum Haftası dolayısıyla Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen ve Sarıyer Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Kutlu Doğum etkinliği, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz’ın birlikte katıldığı etkinlik, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Sarıyer İlçesi’nde eğitim veren İmam Hatip Okulları bünyesinde öğrenim gören öğrenciler tarafından hazırlanan gösterilerle devam etti.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve ilahiler dinleyenleri mest etti

Ayazağa Anadolu İmam Hatip Lisesi, Sarıyer Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yaşar Dedeman Anadolu İmam Hatip Lisesi, Cemal Öğüt İmam Hatip Orta Okulu ve M. Sevim Ulusal İmam Hatip Ortaokulu öğencileri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) için birbirinden güzel ve coşkulu ilahiler söylediler.

Öğrencilere çeşitli ödüller verildi

Film sunumu, Naat okuma ve Dua bölümlerinden oluşan programın sonunda Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere birer ödül takdim ettiler.
image

image

image

image