Son Dakika Haberler

Yazlık mı? Kışlık mı? Mustafa Balcı

Yazlık mı? Kışlık mı? Mustafa Balcı
Okunma : 186 views Yorum Yap

 

PiarÜlkemiz gerçekten eşsiz güzelliklere sahip gezilecek ve görülecek bir çok yer var.İstanbul başlı başına bir güzellik zaten,her zaman sıcak iklimli bir ülke olsaydık eminim şuan olduğundan daha çok gezilen bir ülke olurduk, biz bile havalar güzelleşsin öyle gideriz oraya buraya diyerek planlar yapıyoruz.

Her zaman Yazlık mı? kışlık mı? diyerek bazı planlarda çoğu zaman hata yapıyoruz

İnsan keyifli değilse ne yaz keyiflidir nede kış…yazın sıcaktan şikayet edilir, kışın soğuktan.

Mevsimlerde değişti artık, İlkbahar, Sonbahar
kalmadı, ekolojik denge bozuldu, 6 ay yaz, 6 ay kış yaşıyoruz.böyle oluca uzun yaşanılan yaz ve uzun yaşanılan kış bizde bıkkınlık yaratıyor.

******
Yazlık mı? Kışlık mı? sorunumuz buradan kaynaklanıyor.

Çelişki içinde iseniz, karar veremiyorsanız, plan yapamıyorsanız, mutlaka profesyonel danışmanlık hizmeti almalısınız, iyi bir tatil için bu gerekli.

Bugün insanların nasıl tatile çıkacakları, nasıl eğlenecekleri, tarihi gezilerde nasıl doğru bilgiye ulaşacakları, profesyonel rehber , halkla ilişkiler, piar çalışmalarının nasıl yapılacağı üniversitelerde kürsüleri var ve mezun olmuş, yetiştirilmiş, deneyimli, profesyonel kadrolar ve insanlarda mevcut.

Sizler sadece profesyonel firmaya giderek, özelliklerinizi anlatacaksınız, meraklarınızı, hobilerinizi, neler yapmak istediklerinizi, bu tatilinizi kimlerin duymasını istediğinizi belirterek kamuoyunu harekete geçirecek piar çalışmalarının istediğiniz hedef kitlenize nasıl ulaşacağını öğreneceksiniz.

“Yazlık Olsun, Kışlık Olsun ama tatil olsun diyemezsiniz”

******

Tarihi yerleri gezmek istediğinizde yanınızda Tarih Öğretmeni bulundurmanız size doğru bilgiyi verecek anlamında değildir, sadece bir bölgenin bilgisini alabilirsiniz, oysa profesyonel rehberden tüm gezi boyunca detay, ayrıcalıklı, kesin ve net bilgilere ulaşabilirsiniz.

“Yazlık Öğretmenle”, “Kışlık Rehber” arasında profesyonel farklılıklar vardır..

Tercihiniz yanlış yaparsanız, uzun yıllar hayalini kurduğunuz ve bir kere gideceğiniz ve nokta vuruşu yaparak başarı yakalayacağınız bir tatil sizlere zaman içinde zehir olacaktır.

Tercihinizi doğru yapınız!!!!

*****
Profesyonel firmalar ile çalışın, yaşamınızın ve geleceğinizin “Halka İlişkiler’ini” seçerken, deneyim, öz güven,işini profesyonel yapan, dalında başarılı olmuş kişileri seçin.

Sürekli meslek değişikliği yaparak, kazanç, rahatlık ve mevki edinebilme peşinde koşan insanlarla değil, mesleğinin doruk noktasında olan ve profesyonel yaşamda halkla ilişkilerde ve kendi piarında dahi başarılı olmuş kişilerin büyük firmalar tarafından tercih edilmelerinin ana sebebi, devasa bütçelerinin hatır için harcanmaması gerektiğinden dir.

Geleceğinizi düşünmüyorsanız, planınız yoksa, Tatiliniz ister ” Yazlık” olsun, ister “Kışlık” zehir olacaktır….

Mustafa Balcı