Son Dakika Haberler

Zavallı AKP Belediye Başkanı. Merdivenleri Kendi Boyatmak Zorunda Kaldı

Zavallı AKP Belediye Başkanı. Merdivenleri Kendi Boyatmak Zorunda Kaldı
Okunma : 118 views Yorum Yap

merdivenlerAKP zihniyeti halkı bezdirdi. halkın baskısı karşısında Ahmet Misbah Demircan çaresiz kaldı ve merdivenler bugün yeniden boyandı.
Halkın baskısına ve Twiter örgütlenmesi karşısında çaresiz kalan AKP Beyoglu Belediyesi bu sabah merdivenleri yeniden boyattı.
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Fındıklı semtindeki gökkuşağı rengine boyanan merdivenlerin rengiyle ilgili mahallede küçük bir plesibit apacaklarını açıklamıştı. Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Fındıklı’da Cihangir ve Karaköy’e gidilmesini sağlayan merdivenlerin bir vatandaş tarafından rengarenk boyanması, ardından belediye ekiplerince tekrar griye boyanmasıyla ilgili çaresiz ve zavallı durumuna düşmüştü.
MERDİVENLERE ŞİKAYET Belediyeye yapılan şikayetler sonucunda tekrar merdivenlerin griye boyandığını açıklayan Demircan, ’’Bir vatandaşımız şahsi bir karar almış, böyle güzel bir projeyi Beyoğlu’a kazandırmış bulunuyor. Lakin ciddi bir usul hatası yapılmış. Belediyeye müracaat edilmediği gibi orada yaşayan vatandaşlarımıza da proje aktarılmamış, mahalleli ve kurallar ihmal edilmiştir. Bunun içindir ki belediye birimlerimize şikayetler yapılmış, bu şikayetleri dikkate alan arkadaşlarımız renkleri kapatmak zorunda kalmıştır’’ diye konuşmuştu.