Son Dakika Haberler

Boğazın Sultanları 2. Mağlubiyetini Aldı.2-3

Boğazın Sultanları 2. Mağlubiyetini Aldı.2-3
Okunma : 98 views Yorum Yap

Her maçta olduğu gibi ilk sayıları bir türlü alamayan  Sarıyer Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı Oyun kuramayınca  ilk sette 19-25′lik skorla ilk seti verdi.

İkinci sette biraz daha toparlanan Sarıyer Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı, ilk setin skorunu bu sefer kendi hanesine yazdırdı; 25-19.

Üçüncü setteki 25-20′lik skorla avantajı eline geçiren Sarıyer Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı 2-1 öne geçti.

Dördüncü sette yine ciddiyeti muhafaza edemeyen Boğaz’ın Sultanları, istediği oyunu kuramadı Nilüfer Belediyespor’a 25-19 skorla yenilirken setlere de denge geldi; 2-2

Tie Break Seti’nde ise iyi başlayan bir ara önde başlayan ve devreyi 8-7 önde tamamlayan sultanlar üst üste hatalar yapınca kazanabileceği bu sette 15-12 yenilen Sarıyer Belediye Spor Bayan Voleybol Takımı bu sezon ikinci mağlubiyetini aldı.

Boğazın Sultanları, 9 puanla 4. sırada bulunuyor.

Genç bir takım olan Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol takımı kendini ikinci liğde sanıyor.

Sezon başında yaptığı transferlere gündem gelen ve başarılı bir kadro çıkaran Voleybolun “Yılmaz Vuralı” maalesef nedeni belli olmayan ve şuana kadar sakat denilerek sezon başında yapılan Uluslararası Boğaziçi turnuvasının başarılı ismi Da Silva’yı neden kadro dışında tutuyor. Bu henüz kamuoyuna açıklanmadı.

Yine genç ve tecrübesiz oyuncu transfer eden Sarıyer belediye spor transfer ettiği oyuncuları yine oynatmıyor. Oynatamıyor.

Pasör hatası ve libero hataları ile dolu olan maçta, Ceren ve Ortiz göz doldurdu, Cansu ise tutuk oynadı, Emel in zaman zaman iyi hareketleri,  ne yazık ki blok ta zayıf kalan  Sultanların maçı kaybetmeleri kaçınılmaz oldu.

Maçta dikkat edilmeyen ise, ters düşen Ortiz maç boyunca bel ağrısından zor oynadı. Teknik heyetin içinde takımda Pasör eksikliğini göremeyenler, masör eksikliğini de göremedi.

Genç Sarıyer Belediye Spor üstü üste başarılı şampiyonluklar ile 1.liğe çıkarken yaşattığı nağmalup sezonlar ile 1. liğde 5 hafta 2  mağlubiyet yaşaması Sarıyer taraftarlarını üzdü.