Son Dakika Haberler

Gökhan ZEYBEK,Sarıyer Spor Kulübü,”Yeni Yönetimi Çok İyi Bir Vizyona Sahip”

Gökhan ZEYBEK,Sarıyer Spor Kulübü,”Yeni Yönetimi Çok İyi Bir Vizyona Sahip”
Okunma : 163 views Yorum Yap

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet AKKOYUN, Basın sözcüsü Gökhan ZEYBEK Sarıyer Times ve diğer yerel mensuplarına kahvaltıda Yeni yönetimin görev dağılımını ve hedeflerini anlattı.

Sarıyer Spor Kulübü Selahattin YARAR kamp tesislerinden basın mensuplarıyla yapılan kahvaltıya Başkanvekili Hakan ŞENGÜL, Genel Sekreter Hüseyin KIZILTUĞ, Genel Kaptan M. Faruk YILMAZ ile Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gökan ZEYBEK de katıldı.

Basın Sözcüsü Gökhan ZEYBEK Yönetim kurulu görev dağılımını  Saffet AKKOYUN (Başkan), Hakan ŞENGÜL (Başkanvekili), Nurettin ÇETİNKAYA ( As Başkan-İdari), Ünal KAYA (As Başkan-Mali), Ali Paşa İSLAMOĞLU (As Başkan- Tesis, Sosyal ve Porje Geliştirme), Hüseyin KIZILTUĞ (Genel Sekreter), M. Faruk YILMAZ (Genel Kaptan), Serkan TORUN (Sayman), Mehmet DURMUŞOĞLU (Federasyon Temsilcisi), Cemal GÖÇEN (İl Spor Müdürlüğü Temsilcisi), Kadir DEMİR (Amatör Şube Altyapı Sorumlusu), Adnan BAĞRIAÇIK (Sağlık İşleri Sorumlusu), Muammer AKINCI (Dış İlişkiler Sorumlusu), Oğuzkan YÜKSEL (Taraftar Sorumlusu), Gökan ZEYBEK (Basın Sorumlusu) olarak açıkladı.

Transfer Komitesi’nde ise Başkan Saffet Akkoyun’la birlikte, Hakan Şengül, Nurettin Çetinkaya, Mehmet Faruk Yılmaz, Serkan Torun ve Kadir demir’in yer aldığı belirtildi.

Gökhan ZEYBEK, Geçen yıl liğlerin geç başlaması,1 liğin Şike soruşturmaları ve Genel Kurul tarihinin uzaması neticesiyle sezon kampına geç başladık, Bu sene böyle bir sorun olmadığından gününde ve zamanında kampı yapacağız.

“Yerel basının duyumlar üzerinden haber yapmamalarını, transferlerin ve kulübümüz ile ilgili her çalışma basına düzenli bir şekilde duyurulacaktır. Yönetim kurulumuz ilk toplantısında sadece görev dağılımı için toplanmıştır.” 

Tranferler için ve Teknik Direktör için henüz konuşmuş değiliz.

“Yeni yönetim çok iyi bir vizyona sahip. İki yıllık plan üzerinde çalışmalar yapıyoruz, Kulümüzün bir çok sorunlarını çözebilecek bir yönetime sahibiz. Sarıyer Spor Kulübü emin ellerde, kimsenin bundan kuşkusu olmasın. Her şeye çok pozitif ve olumlu bakıyoruz.

Genel kaptan Faruk YILMAZ ise geçen sezondan itibaren son sekiz haftadır izlemeye aldığımız futbolcular olduğunu bunların iyi bir şekilde değerlendirmeye alacaklarını belirtti.

Başkan Saffet AKKOYUN “2 yıl değil, 10 yıl görev yapmak için buradayız. Yönetim olarak hiçbir şekilde geçmişle uğraşmayacağız. Geçmişte yapılanlar, artı ve eksileriyle yaşandı ve bitti. Şimdi önümüze bakıyoruz, neler yapabileceğimizin planlarını oluşturuyoruz. Sarıyer Spor Kulübü ile Sarıyer halkını buluşturmak istiyoruz. Şampiyonluk hedefimiz iki yıl sonra olacak” dedi.

 “Projelerimizi zamanla göreceksiniz, Bizim için Sarıyerlilik kavramı da, burada doğup, büyümek değil, burada yaşayıp, Sarıyer için bir şeyler yapmaktır. Ayrıca semt veya mahalle ayrımı da yapmıyoruz. Bu nedenle herkesin bizi desteklemesini bekliyoruz. İstediğimiz destek de sadece ekonomik değil, insanların her anlamda yanımızda olmasıdır. Yönetim kurulumuzdaki arkadaşların hepsi başarılı ve değerli insanlar, elele verip, Sarıyer için çalışacağız.”

Sariyer Times, “Lemi ÇELİK” Probleminin “NASIL ÇÖZÜLECEĞİNİ”, Sarıyer Spor camiasında geldiğinden beri psikolojik sorunlar yaşandığını ve Sarıyer kamuoyunda çok tepki görüldüğünü, bu hatanın nasıl düzeltileceğini sorduk.

“31 Mayıs’ta sözleşmesi bitiyor. Lemi ile çalışmayabiliriz ama henüz karar vermiş değiliz. Bu konuda önümüzdeki günlerde karar vereceğiz” dedi.

Foto sariyer manşet