Son Dakika Haberler

Sarıyer İlk Öğretim Okulu İsparta da Hiç Yenilmeden ŞAMPİYON oldu.

Sarıyer İlk Öğretim Okulu İsparta da Hiç Yenilmeden ŞAMPİYON oldu.
Okunma : 201 views Yorum Yap

Sarıyer İlk Öğretim okulu hiç yenilmeden İstanbul şampiyonu olmuşlar ve İsparta ya Türkiye Şampiyonası gurup maçlarına gitmek için Sponsor aramaktaydılar, Belediye Başkanı Şükrü GENÇ ve Başkan Yardımcıları Adnan AYBER ve de Başkan vekili Hayati KAPTANOĞLU devreye girerek sponsor olmuşlar Sarıyer İlk Öğretim Okulu Şampiyonaya gitmişlerdi.
İsparta yolculuklarından bu gece dönecek olan Öğrenciler, Sarıyer’e sevindirici haberle dönüyorlar.
Grup maçlarında yine hiç yenilmeden ŞAMPİYON olarak kupa ile dönen Sarıyer İlk Öğretim okulu öğrencileri Hocaları Cem İLDİR, Antrenör Selman ADIGÜZEL ve Müdür Yardımcısı Halime KEBAPÇI ve Sarıyer ilköğretim okulu kadrosunda bulunan Miraç Elif PULATOĞLU, Aybüke DEMİR, Figensu GEZER, Ezgi ARSLAN, Simge KARATAŞ, Burçak ŞEREF, Gökçe Irmak KARABALIK, Zeynep DİKER, Eda Tuna ERGENEKON, Selin SAVAŞ, Ayda DÜŞME, Gizem ALİAKAR oluşan Şampiyon kadroyu Sarıyer Times olarak tebrik ediyor. Türkiye Şampiyonluğu için başarılarının devamını diliyoruz.
Ispartada yapılan Türkiye küçük kız voleybol grup finalleri maçları aşağıdaki şekilde sonuçlanmış ve takım şampiyon olmuştur. Maç Sonuçları.

Özel ege koleji Sarıyer i.ö.o 0-2
Sinop yunus emre i.ö.o- Sarıyer i.ö.o 0-2
Mardin Kızıltepe Vatan i.ö.o Sarıyer i.ö.o 0-2
Bartın Mehmet Akif i.ö.o Sarıyer i.ö.o 0-2
Kocaeli Gebze Mutlu kent i.ö.o Sarıyer i.ö.o 0-2

31 Mayıs 05 Haziran arasında yapılacak olan Bursa Türkiye finallerine gitmeye hak kazanmıştır.
Şimdi iş Türkiye Şampiyonu olabilmeleri için Haziran ayında Bursa da yapılacak olan maçlar için SPONSOR aranmaktadır.
Isparta grup şampiyonasında hiç yenilmeden kupa alan Sarıyer İlk Öğretim Okulu ve BU Turnavaya katılmalarını saglayan Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e şükranlarını sunmaktadır. Sarıyer Times olarak bizleri kırmayan Başkanımıza teşekkür ediyor ve Türkiye Şampiyonluğu için Sponsorluğun devamını bekliyoruz.
Sarıyer Times.