Son Dakika Haberler

Sarıyer İlköğretim Okulu “TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU” Finali Oynuyor.

Sarıyer İlköğretim Okulu “TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU” Finali Oynuyor.
Okunma : 281 views Yorum Yap

Boğazın Sultanlarından sonra sıra Sarıyer İlköğretim Yıldız Kız Voleybol Takımında.

Tamamen öğretmenlerinin şahsi maddi katkıları ile Türkiye Şampiyonluğuna giden ve FİNAL oynayacak olan Öğrencilere nasıl destek verilecek, başarılarının karşılığı neler olacak, Giderken yardımlarını esirgeyen resmi kurumlar, Türkiye Şampiyonu olduklarında “Karşılamaya” gidecekler mi?

“Finalde şampiyon olmasalar bile 2.liği garanti olan Sarıyer İlköğretim Okulu öğrencilerini kandırmak için birer dolmakalem hazırladılar mı?”

TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDUKLARINDA,  Beslenme çantalarına birer “çikolata” koyarak mutlu edebilecekmisiniz?

Sarıyer İlköğretim okulu Yıldız Kız Voleybol takımı Türkiye Şampiyonluğu için Isparta da yarı finalleri başarı ile kazanarak Türkiye Şampiyonluğu Finali oynamaya hak kazandılar.

Şampiyonada Finalde Elazıg İlköğretimi okulu ile final oynayacak olan yıldız kızlarımız ilk maçlarında Elazıg’ı 3-0 net skorla yenmişti.

Şampiyonaya şansızlıklarla devam eden, yola çıkmadan rahatsızlanan arkadaşlarının eksikliğiyle üst üste 5 maç yaparak Smaç vurmaktan elleri moraran ve sakatlanan genç sporcular, gün boyunca buz tedavisi yapılarak  dinlenen kızlarımız, yarınki final maçına eksik kadro ile çıkacak olmalarına rağmen ilk maçta 3-0 net olarak yendikleri rakiplerini, yine yenerek şampiyonluğa ulaşacaklarına inanıyorlar.

Yarın Isparta da Türkiye Şampiyonluğu için Elazıg ilköğretimle Final oynayacak Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Sariyer Times