Son Dakika Haberler

MURAT KARAYALÇIN SARIYER’DE

MURAT KARAYALÇIN SARIYER’DE
Okunma : 110 views Yorum Yap

anafoto_1CHP Sarıyer’in eski yöneticisi Fuat Denizli’nin annesinin vefatı dolayısı ile Sarıyer’e gelen CHP il Başkanı Murat Karayalçın, Cenaze namazından sonra balıkçı esnafını gezerek sorunlarını dinledi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte esnafın sorunlarını dinleyen Karayalçın, Sarıyer Spor Kulübü lokaline giderek vatandaşlarla birlikte oldu.
Uzun süreden beri balıkçılar çarşısına kavuşmayı bekleyen ancak AK Parti ile CHP arasındaki siyasi çekişmeden dolayı mağdur olan balıkçı esnafı Karayalçın’a dert döktü. Sarıyer Belediyesi tarafından geçici olarak yaptırılıp, kendilerine tahsis edilen barakalarda balık satan esnaf, “İstanbul’un balık merkezi Sarıyer’de balıkçı çarşısı yok. Bir an önce bizler için çarşı yapılmasını bekliyoruz” dediler.
Sariyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Belediye Meclis Üyeleri Oktay Aksu, Gökan Zeybek, Mustafa Balcı, Mustafa Bakır, Aysin Günen, Ali Görgülüer, Merdan Ali Gürkan, Ekrem Tekçe, CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Dr. Cengiz Alp ve CHP Sarıyer yöneticilerinin de bulunduğu ziyaret sonraı sarıyer Spor Kulübü Lokali’ne geçen Karayalçın burada çay içip sohbet etti.
Sarıyerli yazar İbrahim Balcı’dan Sarıyer’le ilgili bilgi alıp, görüş alışverişinde bulunan Karayalçın’a Başkan Şükrü Genç ile İlçe Başkanı Mehmet Deniz de ilçenin ihtiyaç duyduğu yatırım ve yaşanan sorunlarla ilgili bilgi aktardı.

2015-01-18 15.51.15A(76)C(103)K(18)