Son Dakika Haberler

İttifak İnşaat’ta Yaşam Başladı

İttifak İnşaat’ta Yaşam Başladı
Okunma : 113 views Yorum Yap

image35 yıldır yurt içi ve yurt dışında imza attığı projelerle tanınan İttifak İnşaat’ın, Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği bölgenin en sağlam, en ekonomik ve en kullanışlı projesi Sağlıkkent’te yaşam başladı. Yeni ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için uygun fırsatlar sunan projede kalan 145 daire alıcılarını bekliyor.

21.000 metrekare alan üzerine kurulu Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşuyor. Projede 2+1 daireler 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim imkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 79 m² 180,000 ve 98 m² 220,000 TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 m² 240,000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olun
Konut sahiplerine tapu teslimiyle hemen taşınma fırsatı ve güvenli bir yaşam sunan İttifak İnşaat Sağlıkkent Projesi; %75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit kullanımıyla uygun koşullarda ev sahibi yapmaya devam ediyor.
Sosyal imkanların oldukça geniş tutulduğu proje, doğal peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik yönünü vurgularken, m2 fiyatları emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor.

İttifak İnşaat’ın çevreye önem veren bir bakış açısının yansıması olan Sağlıkkent projesi, inşaat alanının %76’sının yeşil alan olmasıyla konutlarda sağlık devrini başlatıyor.
Metrobüs ile İstanbul’un her yerine ulaşım kolaylığı
Lokasyon olarak İstanbul’un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.
Metrobüs güzergahına da yakın konumda yer alan proje, Avrupa’nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia’ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

Genel Bilgi;
35 yıldır inşaat sektöründe bulunan ve şu an İstanbul’da faaliyet gösteren İttifak İnşaat, markalı konut projeleri öncesindeki 30 yıllık deneyimiyle sektörde yer almaktadır. “Tüm güzellikler insan için” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firma, yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmıştır.
Kurulduğu günden bu yana binlerce ihtiyaç sahibini evlerine kavuşturan İttifak İnşaat, on binlerce kişiye sağlamış olduğu iş imkanıyla da ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. KİPTAŞ ve TOKİ ortaklığı ile hayata geçen konutların yanı sıra, günümüzde İttifak İnşaat adıyla ve grup şirketleriyle konut projelerine devam etmektedir.
İttifak İnşaat;
Çorlu Doğa Evleri,
Güven Evler,
Akkom Office Park,
Realistanbul www.realistanbul.com.tr
Realistanbul Exclusive http://www.realistanbul.com.tr /exclusive/
projelerini tamamlamıştır.
Grup şirketi Fer Yapı ile gerçekleştirilen projeler
Mai Residence : www.mairesidence.com
İstwest ​ : www.istwest.com
Parima Residence : www.parimaresidence.com
Premier Kampüs Ofis: www.premierkampusofis.com
Kiptaş ortaklığıyla gerçekleştirilen projeler:
Sarıyer Zekeriyaköy konutları
Çamlık Altı Evleri 1
İkitelli Başak konutları 4. Etap 1. Kısım
İkitelli Başak konutları 4. Etap 2. Kısım
İkitelli Başak konutları 5. Etap 1. Kısım
Hadımköy konutları 2. Etap 1. Kısım
Esenyurt konutları 3. Etap 1. Kısım