Son Dakika Haberler

BAŞKAN GENÇ MUHTARLARIN TALEPLERİNİ TEK TEK DİNLEDİ

BAŞKAN GENÇ MUHTARLARIN TALEPLERİNİ TEK TEK DİNLEDİ
Okunma : 464 views Yorum Yap

Muhtarlar anlattı Başkan Şükrü Genç dinledi. Sarıyer Belediyesi Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda Sarıyerli muhtarlar, vatandaşlar adına konuştu. Toplantıya muhtarların yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı. Dikkat çeken başlıklar arasında ise alt yapı çalışmaları, yaşam evi talebi, çöp toplama yerlerinin düzenlenmesi, parklarda yeniliklerin yapılması, gibi maddeler vardı. Başkan Genç, mahallelerde başlayacak ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç 38 mahalle muhtarı ile toplantıda buluştu.

Muhtarların tek tek söz alarak mahallelerine dair istek, talep ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda konuşmaları not alan Başkan Genç, herkese ayrıntılı olarak cevap verdi. Konuşmasında pandemi döneminde Sarıyer Belediyesi olarak yapılan işlerden dolayı tebrikler aldığını ve gururlandığını dile getiren Genç, birlik olarak her işin üstesinden kolaylıkla gelinebileceğine değindi. Mahallelere kreş yapımı üzerinde duran Genç, alan bulmakta zorluklar yaşandığına değinerek bazı mahallelere birden fazla kreş yapılması gerektiğinin de altını çizdi.

“YATIRIMLAR HIZ KAZANACAK”

Mahalleler için her şeyin en iyisinin olmasını isteyen Genç, pandemi dolayısıyla ertelenen ve yapılamayan tüm çalışmaların ve yatırımların hız kazanacağına değindi. Genç, mahallelerde alt yapı çalışmalarının devam edeceğine, sosyal tesislerin ve spor salonlarının yapılacağına, üç yeni kreşin yapımına başlandığına, su sporları merkezlerinin, aşevi yapımının, kütüphanenin ve daha birçok hizmetin Sarıyerlilerle buluşturulacağına vurgu yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)