Son Dakika Haberler

Sarı Platform Büyükşehir Adayı Çıkardı

Sarı Platform Büyükşehir Adayı Çıkardı
Okunma : 192 views Yorum Yap


Rasim_12Sarıyer’in en başarılı STK’sı olarak bilinen ve yıllar boyu sürdürdüğü çalışmalarla Sarıyer’e örnek projeler sunan ve bunları gerçekleştiren Sarı Platform, Siyasi dengelerde farklıklar yaratıyor.

mbakir_1Sarı Platform Başkanı Mustafa Bakır, Derneğimiz başarılı çalışmalarının sonucunu seçimlerde de alıyor, bu başarı arkadaşlarımızındır. Biz görüşmeler sürdürüyoruz. Mesleklerinde çok başarılı insanlar var. Geleceklerini planlıyorlar, zaten üyelerimiz sosyal insanlar ve hiçbir zaman apolitik değiller. Her biri sorumluluk sahibi ve işin ehli insanlar, bu yüzden başarı kaçınılmaz oluyor.

Biz Sarıyer’i yönetmek için yola çıktık, şuan süreç işliyor ve daha bir çok adayımız daha çıkacak bunu biliyoruz, listede ismi olup açıklamadığımız ve siyaseten başarılı insanlar var.

Sarı Platform olarak dengeleri iyi kontrol ediyoruz, parti ayrımı yapmıyoruz, projelerimizi bütün partilere söylüyoruz, sadece yerel de çalışmalarımızla kalmıyoruz. Elbette seçimlerde siyasi bir karar vereceğiz, 5 Bin üyemizle 20 Bin oy yansıması yaşıyoruz, bunları kontrol etmek, sosyal yardımlaşmalarda bulunmak, iletişimi profesyonel olarak yapmamızdan kaynaklanıyor. Sarıyer’de  Sarı Platform olarak başarılarımzı kutlamak için geleneksel gecemizi 14 Aralıkta Koruparkta yapacağız. Güzel bir gece olacak. Dileğimiz tüm adaylarımızın seçimleri kazanmasıdır. Bizler ancak dileklerde bulunuyoruz. Yardımcı oluyoruz kolaylıklar sağlıyoruz. Biz Sarıyer Aşığıyız. Seviyoruz problem yok..Bizim gücümüz sevgi ve iyi niyetten geliyor..

Rasim ACAR Kimdir.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin 3. etap aday takdim toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı.  MHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar oldu.  Peki MHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar kimdir?

1976 yılında İzmir’de doğan Rasim ACAR, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Lisans öğrenimini İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümünde tamamladıktan sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Müdürlüğü’ne giren Rasim ACAR, 3 yıl bu birimde ulaşım planlama çalışmaları yaptı.

 

İş hayatına paralel olarak yüksek lisans öğrenimini İTÜ Bilişim Enstitüsünde “İnşaat Yönetiminde Bilişim” Yüksek Lisans Programında “Afet Yönetiminde GIS Kullanımı” bitirme projesi ile tamamladı. 2002 yılında ilk şirketi Ulaştırma Proje Yönetim Ltd Şti.’ni, 2004 yılında ikinci şirketi Avrasya Enerji Yatırım A.Ş.’yi kurdu. 2006–2007 yılları arası bir

3 yıl BİLGE ADAM Gazetesi Genel Yayın Koordinatörlüğünü yürüttü.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre üyesi olan Rasim ACAR, Halen İstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreter Yardımcılığı, Oto Doğalgaz İstasyonları Derneği (ODİDER / NGVATURK) Başkanlığı, İstanbul Semtleri Moderatörlüğünü yürütmektedir. Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Rasim ACAR, Black Sea NGO Network üyeliği, İnsan Yerleşimleri Derneği üyeliği, Cihangir Güzelleştirme Derneği üyeliği, Sarı Platform Başkanlık Danışmanlığı ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır.

Sarı Platform Yönetim Kurulu Listesi

ASİL YÖNETİM LİSTESİ
1- MUSTAFA BAKIR 
2- NECATİ YILDIRIM – CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı
3- CENGİZ TAMER       – CHP Sarıyer Belediye başkan Aday Adayı
4- AYDIN AKSU
5- ÖMER TOKGÖZLU
6- METİN UZUN
7- GÜNER ŞAHİN        – CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı
8- KENAN ÇETİN
9- RUHİ YILMAZ
10- GÜRSEL BERBEROĞLU
11- BURAK ÖZBAKIR
12- GÖKTEN ULUGERGERLİ
13- HÜSEYİN GÜLÜMSER
14- HÜMEYRA GÜRSOY
15- DEVRİM KARAKAYA
16- ÖZDEN EFEOĞLU
17- ASLIHAN HANİFİ KAHRAMAN
18- SELİM AKYILDIZ
19- MEHMET SARGIN
20- AHMET KURTULUŞ
21- YASİN AKIN
 
 
YEDEK YÖNETİM LİSTESİ
1- ZEKİ GÖREN
2- Ş.ALİ KABAOĞLU
3- AZİZ ŞAHİN
4- CÜNEYT GÜL
5- SIDIKA ÇIRAK
6- SERTİF ZORBA
7- TAYFUN ÇİĞDEM
8- BARIŞ KAHRAMAN
9- A. ALİ EREL
10- MURAT DİL
11- M.NESİP ŞİTİL
12- SERPİL ÇETİNKAYA
13- FUNDA ÜNAL
14- SERPİL AKBAŞ
15- AYKUT URAN
16- HASAN ALTAY
17- ÜMİT KAPIYOLDAŞ
18- ÇETİN KIZILTAŞ
19- ALPER BİDAV
20- DURSUN UÇAR
  
DENETLEME KURUL ASİL LİSTE
AYTEN BARAZ
TEMEL FISTIK
ALİ ÖZTÜRK

DENETLEME KURUL YEDEK LİSTE
CEMİL SARI
TUĞÇE GÜL
MESUT TOPALOĞLU

OMBDUSMAN
CEMAL BEŞKARDEŞ
 
DANIŞMA KURULU LİSTESİ
OSMAN ÖZTÜRK
OĞUZKAN YÜKSEL  – MHP  Meclis Üyesi
MUSTAFA BALCI          CHP Meclis Üyesi Aday Adayı
ERKAN KALENDER
CİHAT DEMİR
ALİ GENÇ 
EMİNE KAV
ŞAHİN ÖZTÜRK
CEVAT TURAN
MUSTAFA AYDEMİR
FERRUH ERGİN
AHMET KÜÇÜKHÜSEYİN   
ALİ AKTAŞ
CAFER KILIÇ
RASİM ACAR            MHP Büyükşehir Başkan Adayı
M.BARKIN ALTINOK
AZİZ KARADAŞ
HAMİDE DARICA
ÖMER YILDIZ
ALTAY UNAN
HACI DAĞ