Son Dakika Haberler

AHLAKLI OLMAK! İbrahim Balcı

AHLAKLI OLMAK! İbrahim Balcı
Okunma : 100 views Yorum Yap

ibalci_99YANLIŞLARDAN DÖNÜLMESİ YÜREK İŞİDİR?

YÜREKLİ İNSANLAR GÜNÜMÜZDE MUMLA ARANIYOR!

AHLAKLI OLMAK DA BİR ERDEM OLDU NEDENSE! OYSA AHLAK HERKESDE VAR OLMASI GEREKEN BİR ÖZELLİKTİR… AYRICA ÖVÜNÜLECEK BİR ŞEY DEĞİLDİR. ÇÜNKÜ İNSAN BEN AHLAKSIZIM DİYEMEZ, DEMEZ. BU BAKIMDAN HİÇ KİMSE “BEN AHLAKLIYIM, BEN DOĞRUYUM” DİYEMEZ, DEMEMELİDİR. ÇÜNKÜ AHLAKLI OLMAK ZORDUNDADIR.

AHLAKSIZLIĞI DİZBOYU YAŞIYORUZ BUGÜNLERDE… İŞTE BBP SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN KOÇ’A YAPILANLAR. HÜSEYİN KOÇ HERKES GİBİ SİYASET YAPIYOR, KİMSEYE GICIK DEĞİL, NAMAZA GİRERKEN ARABASINA BİR GRUP SALDIRIYOR VE CAMINI ÇERÇEVESİNİ İNDİRİYORLAR! İŞ Mİ BU? AHLAK MI BU?

BUNU YAPANLAR BEN AHLAKLIYIM DİYEBİLİR Mİ? HÜSEYİN KOÇ’A ÖZEL KİNLERİ YOKSA O ZAMAN BAŞKALARI ADINA YAPMIŞLARDIR BUNU VE AHLAKSIZLIĞA BULAŞMIŞLARDIR.

BAŞKA BİR GRUP GECE İŞBAŞI YAPIYOR… ÖZEL ARABA İLE GECENİN GEÇ SAATİNDE ÇIKIYORLAR PİYASAYA ELLERİNDE KESİCİ ALETLER, KARŞI OLDUKLARI SİYASİ PARTİNİN BAYRAKLARINI KESİP YERE İNDİRİYORLAR! GEZDİM, GÖRDÜM UTANDIM! NE KADAR AYIP! OYSA SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI BİR AAYA GELMİŞ BİR SÜRE ÖNCE CENTİLMENLİK ANLAŞMASI İMZALAMIŞLARDI, NEREDE KALDI CENTİLMENLİK? UTANMAZ, KİRLİ ADAMLAR, KİRLİ ELLER, REZİL YÜREKLİLER…

BUNLAR YETMİYOR ELLERİNE SPREY BOYA ALANLAR GECE YARISI İŞBAŞI YAPIYORLAR VE KARŞI OLDUKLARI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ POSTERLERİNİN YÜZÜNÜ KAPATIYORLAR… BUNU GÖRENLER TABİİ Kİ AMİN DEMİYOR, AĞIZ DOLMUSU KÜFREDİYOR. BEREKET BU TÜR KÖTÜ EYLEMLERE DİĞER PARTİLER İLTİFAT ETMİYOR, GÖRÜNEN O! YOKSA İŞİN REZİLLİĞİ ÇIKARDI!

İNŞALLAH BİRİLERİNİN SON ÇIRPINIŞLARI OLMASIN!

GÖNÜL BÖYLE BİR ŞEY OLMASIN İSTİYOR. BAŞKA TÜRLÜ NASIL BİZ İNSANIZ DİYEBİLECEĞİZ.

YOKSA İNSAN DEĞİL MİYİZ?