Son Dakika Haberler

ONKOLOG. UZ. DR. AHMET ZENGİN’E İTHAF OLUNUR.

ONKOLOG. UZ. DR. AHMET ZENGİN’E İTHAF OLUNUR.
Okunma : 460 views Yorum Yap

Trabzon’da Kaşüstü Kanuni Eğitim Hastanesinde Onkoloji Uzmanı olarak görev yapan Dr. Ahmet Zengin, 19 Mays’ı kabul etmediği gibi bunu sosyal medyada paylaşarak söyle yazıyordu: “Buna bayram diyen şerefsiz ve şahsiyetsizdir, din düşmanı, zihniyeti kınıyorum”…

Hey Onkolog Dr. Ahmet, aslında biz sana haysiyetsiz, diyoruz ve senı kınıyoruz. İşte sana dört ay fotoğrafla cevap veriyorum. İyi bak od an sonra ne kadar zavallı, İngiliz uşağı olduğuna karar verirsin.

Birinci fotoğrafta, senin Sultanın Padişah Mehmet Vahdettin İngiliz İşgal komutanlarını karşılayıp kendilerine çiçek veriyor. İkinci fotoğrafta küstah İngiliz İşgalci subaylar yoldan geçen fesli Türkleri çağırıp azarlıyor, feslerinin ön kısmına (taraf) HAÇ işareti yapıyor boya ile…

Üçüncü fotoğraf daha vahim, İngiliz işgalciler sokak ortasında yoldan çevirdikleri, evlerden zorla dışarı çıkardıkları Türk kadınlarını, kızlarını caddelerde, sokaklarda ve meydanlarda oynatıyor. Dördüncü fotoğraf senin ve senin gibi şerefsizlerin rezilliğinin tescili olsun.

Bakın ölün bir Müslümanın bile sadece bir imam ve dört cemaatle gömülmesine izin veriyorlar. Bunları gördükten sonra hala 19 MAYIS’ı bayram kabul etmeyecek misin. Ever diyorsan Vukuatlı nüfus kaydına bakmak gerekir. belki iki üç göbek önceniz İngiliz olabilir.