Son Dakika Haberler

ZEKERİYA ÖZ’ÜN YURTDIŞI TATİLİ . İbrahim Balcı

ZEKERİYA ÖZ’ÜN YURTDIŞI TATİLİ . İbrahim Balcı
Okunma : 82 views Yorum Yap

ib_222ÖZEL YETKİLİ MAHKEMELERİN ÖZEL YETKİLİ SAVCISI ZEKERİYA ÖZ GÖZDEN DÜŞÜNCE BU GÖREVDEN ALINDI VE İSTANBUL’DA BAŞKA BİR GÖREVE ATANDI.

SAVCI YİNE AYNI SAVCI, TABİİ GÖREVİNİ YAPIYOR AMA BİR GÜN BAKIYORSUNUZ Kİ YURTDIŞI BİR GEZİYE ÇIKIYOR. ÇIKAR TABİİ NEDEN ÇIKMASIN? İNSAN DEĞİL Mİ? HAKKI YOK MU? TABİİ Kİ İNSAN OLARAK HAKKI VAR. İSTEDİĞİ YERE GİDİP, GEZER VE TATİLİNİ YAPAR. AMA BİR DEVLET MEMURUNUN ALDIĞI MAAŞ DİKKATE ALINIRSA, YAN GELİRİ OLMADIĞI TAKDİRDE YA DA AİLECE MADDİ DURUMU YERİNDE OLMADIĞI TAKDİRDE YURTDIŞINA ÇIKMASI ZOR, HATTA İMKANSIZ. ÇIKAR YİNE DE ÇIKAR AMA DEVLETİN VERECEĞİ BİR GÖREVLE… SAYIN ZEKERİYA ÖZ ÖYLE YAPMAMIŞ, DEVLET HER HANGİ BİR GÖREV VERMEDEN DUBAİ SEYEHATİNE ÇIKARAK İYİ BİR TATİL YAPMIŞ. OLAY BASINA YANSIYINCA DA “ÖDEMELERİ BEN YAPTIM” DEMİŞ. EL HAK DOĞRUDUR AMA YALANLAYAN VE YALANI DOĞRULAYAN BELGELER VAR!

GEÇENLER DE RÜŞVET OLAYLARI NEDENİ İLE İÇERİ ALINAN VE İFADESİ ALINDIKTAN SONRA SERBEST BIRKAKILAN ALİ AĞAOĞLU AÇIKLAMA YAPTI, SAVCI ZEKERİYA ÖZ’ÜN TATİLİ İLE  BİR  AÇIKLAMA YAPTI VE “BÜTÜN HARCAMALARI BENİM TARAFIMDAN KARŞILANDI” DEDİ.

EYVAH DA EYVAHHHH! İŞE BAKIN SİZ! ALİ AĞAOĞLU,  ÜSTELİK BİR DE SAVCI ZEKERİYA ÖZ’ÜN YAPTIĞI HARCAMALARI GÖSTEREN FATURALARI BELGE OLARAK YAYINLAYARAK KENDİSİNİ DOĞRULADI… BU DURUMK DA SAVCI ZEKERİYA ÖZ MAT OLMUYOR MU?

SAVCI ZEKERİYE ÖZ’ÜN TATİLİ İLE İLGİLİ OLARAK, ALİ AĞAOĞLU’NUN “AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU” NA BAĞLI AKDENİZ ŞİRKETİ TARAFINDAN ÖDEME YAPILMIŞ KURUŞU KURUŞUNA 77.000 (YETMİŞ YEDİ BİN) LİRA. OH BE YARASIN!!!

SAHİ ALİ AĞAOĞLU NEDEN BİR SAVCIYI YURTDIŞI GEZİYE GÖNDERSİN, HADİ SAVCI GİTTİ NEDEN MASRAFLARINI KARŞILAŞIN.. YA DA SAVCI NEDEN BÖYLE BİR ŞEYİ KABUL ETSİN… BU AÇIK AÇIK RÜŞVET DEĞİL Mİ? RÜŞVETİ ALAN DA VEREN DE ŞÜPHELİ VE SUÇLU DEĞİL Mİ? O HALDE GÜVENLİK GÜÇLERİNİN DERHAL HAREKETE GEÇMESİ VE BİRİNİ RÜŞVET VERMEKTEN DİĞERİNİ RÜŞVET ALMAKTAN SORGULAMALIDIR. DOĞRUSU BU DEĞİL MİDİR?

ALLAH’IM NE GÜNLERE KALDIK, İNSAN NELERLE KARŞILAŞIYOR. AKLA HAYALE GELMEYECEK ŞEYLER BİRDEN BİRE İNSANIN KARŞISINA ÇIKIYOR!

İNSAN OLARAK DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM: SAVCI SAYIN ZEKERİYA ÖZ’ÜN ALDIĞI İFADELER, HAZIRLADIĞI İDDİANAMELERLE BUNCA İNSANIN İÇERİ ALINMASINA, YOKTAN YERE YARGILANMALARINA, ONLARCA YIL CEZA ALMALARINA NEDEN OLMADI MI?  SON NEFESLERİNİ AİLELERİNE KAVUŞAMADAN VERENLERİN ÖLÜMLERİNE NEDEN OLMADI MI?

BÜTÜN BUNLARI NORMAL KARŞILAMAK İMKÂNI VAR MI? İNSAN İSTER İSTEMEZ SORUYOR:  ÜLKEMİZİ KARMAKARIŞIK EDEN SİLİVRİ DAVALARI BU OLAYDANRSONRA ŞAİBELİ OLMUYOR MU? SAVUNMACILARIN İDDİALARI GEÇERLİ OLMUYOR MU?

YOKSA BİRİLERİ ÜLKENİN DÜZENİNİ BOZMAK İÇİN PARMAK MI OYNATTI?

ÇOK YAZIK! SAYIN SAVCI ALİ AĞAOĞLU’NU YALANLAYIN, MAHÇUP EDİN, BELGELERİN DÜZMECE OLDUĞUNU SÖYLEYİN VE İSPAT EDİN.

BEKLİYORUZ.