Son Dakika Haberler

2019’da prestijli hediyenin adı yine Parker Sonnet

2019’da prestijli hediyenin adı yine Parker Sonnet
Okunma : 134 views Yorum Yap

Yeni yılda sevdiklerinizin kalbini Parker Sonnet ile kazanacaksınız. Çağdaş olduğu kadar asla eskimeyen tarzı ile özenli lake kaplamalı yapısını tamamlayan zarif detaylar sunan her bir Parker Sonnet kalem, lüks yazımdeneyimi sağlıyor.

İnce el işçiliği ve tasarım açısından yenilikçiliği ile alanında bir lider olan Parker, kalite ile ihtişamı içe içe sunan bir güzel yazı gereçleri üreticisi. İngiltere’de iki kez Kraliyet Arması ile ödüllendirilen Parker, prestijli kalemin öncüsü olduğu kadar şık, zarif ve lüks yazı deneyimini arzu edenlerin gönlünü fethediyor. İlk kez 1994’te lanse edilen Sonnet ise Parker’ın en eşsiz serilerinden. Yılbaşının da gözde hediyesi.

Asla eskimeyen bir tarz

Mükemmeliyeti simgeleyen Sonnet kalemlerde yer alan her ayrıntı Parker’ın mirasını doğrudan yansıtıyor. Daima ileriye taşınan bir lüks yazı deneyimi sağlanıyor, aralıksız mürekkep akışı ise yazı keyfini zirveye taşıyor. Parker Sonnet çağdaş ve asla eskimeyecek tarzıyla özenli lake kaplamalı yapısını tamamlayan zarif detaylar içeriyor.

Ucu 18K som altın

Hem erkek hem de kadın tüketiciler dikkate alınarak üretilen Sonnet kalemler, zarafet ve güveni şıklık ve tasarımla birleştiriyor. 17 parçadan oluşan Parker Sonnet kalemler ayrıca yenibirleştirici ok klipsini, kapağı ve özel Cisele kabartmalı desenleri 18K som altın uç üzerinde sunuyor.

Lüks standartlar

Sonnet kalemlerle birlikte tasarlanan Parker ambalajı, markanın lüks standartlarını yukarıya taşıyor. Kullanıcılar öncelikle, zarif renkleri ve premium malzemelerini birleştiren ve özenle hazırlanmış, modernize Parker logosunu içeren yeni, sofistike bir hediye kutusunu deneyimliyor. Yeni yılda sevdiklerinize armağan edeceğiniz her bir Parker Sonnet KDV dahil 818 TL’den alıcılarını bekliyor.