Son Dakika Haberler

Gülçin Berkel Erem’e Dow’da Yeni görev

Gülçin Berkel Erem’e Dow’da Yeni görev
Okunma : 124 views Yorum Yap

Gülçin Berkel Erem Gülçin Berkel Erem, Dow Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İK Yetenek Yönetimi Direktörlüğü Görevine Getirildi.

16 yıldır Dow bünyesinde bulunan Gülçin Berkel Erem, üstlendiği yeni görevi ile uluslararası çapta bu alanda görev yapan sayılı Türk kadın yöneticiler arasına girdi.

The Dow Chemical Company’nin Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye İK Direktörü olarak görev yapmakta olan Gülçin Berkel Erem, Dow Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Yetenek Yönetimi Direktörlüğü görevine getirildi.

Gülçin Berkel Erem, Dow’a 1998 yılında Türkiye İK temsilcisi olarak katıldı ve bir yıl sonra Ortadoğu bölgesi İK sorumluluğunu da devraldı. 2005 – 2007 yıllarında Dow’daki iç ve dış işe alım süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesini yönetti.

2009-2012 yılları arasında 3 yıl İsviçre’de görev yapan Erem, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Coğrafya Lideri olarak Türkiye’ye geri döndü.

Bu görevi 2 yıl sürdüren Gülçin Berkel Erem, 2014 itibariyle de Dow Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Yetenek Yönetimi Direktörlüğü görevini üstlendi. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Erem, yeni görevi ile uluslararası çapta bu alanda görev yapan sayılı Türk kadın yöneticiler arasına girdi.