Son Dakika Haberler

OEM'leri ve özel otobüs işletmeleri, Macaristan'da bulunan Allison Müşteri Deneyim Merkezi'ndeydi!

OEM'leri ve özel otobüs işletmeleri, Macaristan'da bulunan Allison Müşteri Deneyim Merkezi'ndeydi!
Okunma : 123 views Yorum Yap

AlisonTürkiye’deki otobüs profesyonelleri, Macaristan’daki Allison Üretim Tesisi ile Müşteri Deneyim Merkezi ve test sürüş pistini ziyaret etti.
Türkiye’de toplu taşımacılık alanındaki girişimleri ve gelişme stratejisi çerçevesinde Allison, Anadolu Isuzu, TCV, Otokar, FSM Demirbaş ve özel otobüs işletmeleri yetkililerini Macaristan’da bulunan Allison Müşteri Deneyim Merkezi’nde ağırladı. Katılımcılar, Allison Avrupa üretim tesisini ziyaret ederek üretim ve montaj uygulamaları, Allison’ın tarihçesi ve değerleri hakkında detaylı bilgiler aldılar. Ayrıca, test sürüş pistinde Allison donanımlı pek çok farklı ticari aracı deneme şansını yakaladılar. Allison T280R tam otomatik şanzıman donanımlı 9 metre Temsa MD9LE ile 12 metre Kravtex otobüsleri ve yine Allison donanımlı Scania, Renault, Iveco, Mercedes çekici ve kamyonları test edildi.
Üretim tesisini de ziyaret eden İstanbul Toplu Ulaşım Otobüsçüler Derneği (İSTOD) Başkanı Zakir Uzun, Müşteri Deneyim Merkezi’nde Allison donanımlı araçlar ile test sürüşü yaparak; “Allison şanzımanların her zaman çok yüksek kaliteli ürünler olduğunu biliyoruz. Ancak Szentgotthárd’daki üretim tesislerini ve müşteri deneyim merkezini ziyaret etmek bizim için farklı bir deneyim oldu. Gerçekten çok verimliydi ve Allison’ı bu kadar yakından tanımak bizim için çok avantajlı oldu,” dedi.
Macaristan Szentgotthárd’da bulunan Allison üretim tesisinde, Avrupa ve gelişmekte olan yakın pazarlardaki otobüs ve kamyon OEM’lerine Allison şanzıman ürünlerini teslim etmek için üretim yapılıyor. Üretim tesisi ile yan yana bulunan Müşteri Deneyim Merkezi ve test sürüş pistinde ise şehir içi otobüslerinden, dağıtım ve inşaat kamyonlarına kadar farklı uygulamalara yönelik geniş marka ve modellerdeki araç seçenekleri ile Allison tam otomatik şanzıman ürün yelpazesi test edilebiliyor.
Allison Türkiye Ülke Müdürü Taner Gider ise yaptığı açıklamada, “Macaristan’daki Müşteri Deneyim merkezimiz sayesinde, misafirlerimiz Allison’ın üretim süreçleri, tarihçesi, ürün ve teknolojileri ile ilgili detayları öğrenebiliyorlar. Allison tam otomatik şanzımanların özellik ve avantajlarını farklı araçlar, çeşitli sürüş ve yol koşullarında birlikte deneyimleyerek müşterilerimizin sorularını da hemen cevaplama şansımız oluyor,” dedi.