Son Dakika Haberler

PROGROUP’A İSVİÇRE’DEN ÖDÜL!

PROGROUP’A İSVİÇRE’DEN ÖDÜL!
Okunma : 106 views Yorum Yap

imageEğitim, bilişim ve danışmanlık alanlarında hizmet veren PROGROUP,Business Initiative Directions (BID) tarafından İsviçre’nin Cenevre şehrindedüzenlenen ‘Uluslararası Kalite Altın Ödülü’nü alarak vermiş olduğu hizmetlerinkalitesini tescil etti. Şirketleri, uluslararası işletmecilik arenasındarekabet edebilir duruma getirme vizyonuyla yola çıkan PROGROUP UluslararasıDanışmanlık, dünya çapında bilinen ilk Türk danışmanlık şirketi olma hedefineemin adımlarla ilerliyor.
BID tarafındanCenevre’de gerçekleştirilen ve ‘Kalitede Uluslararası Yıldız’ (InternationalStar Award for Quality-ISAQ) ödüllerinin verildiği törende, dünyanın birçokülkesinden başarılı şirketlerin temsilcileri de hazır bulundu. BusinessInitiative Directions (BID) tarafından 178 ülkeden şirket liderlerininsundukları önerilerin sonucunda, ‘’Uluslararası Kalite Altın Yıldızı’’ içinaday gösterilen PROGROUP Uluslararası Danışmanlık; uygulamalarında vesüreçlerinde kalite yönetimine ve inovasyona verdiği önem ile Türkiye’yibaşarıyla temsil ettiği için bu ödüle layık görüldü.
Uluslararası birkuruluş olan Business Initiative Directions (BID), “International Star forQuality” ödülünü, sektörlerinde kaliteye, teknolojiye ve inovasyonaverdikleri önemle liderlik eden şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmekamacıyla her yıl vermektedir. Ödül adayları, QC100 Toplam Kalite Yönetim Modelikriterlerine dayanarak değerlendirilmektedir.
PROGROUP UluslararasıDanışmanlık Genel Müdürü Salim ÇAM, ödülle ilgili yaptığı açıklamada; danışmanlıksektöründeki küresel rakiplere rağmen yerli bir danışmanlık şirketi olarakuluslararası bir platformda bu ödüle layık görüldükleri için gurur duyduğunubelirtti.
PROGROUP Hakkında
2003 yılındaİstanbul’da faaliyete başlayan PROGROUP ULUSLARARASI DANIŞMANLIK, bugünİstanbul merkez ofis olmak üzere İzmir ve Kütahya irtibat noktalarında, 20’yiaşkın profesyonel danışman kadrosu ve 70’in üzerinde eğitmen ile şirketlerinihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş, entegre çözümler üretmektedir.Şirketlerin faaliyet alanlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek sorunlarıöngörüp rasyonel çözümler üretme becerisini ve şirketlerin iş dünyasında ortayaçıkacak fırsatları değerlendirebilmesine yardımcı olan PROGROUP ULUSLARARASI DANIŞMANLIK, firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek uygunfaaliyetleri belirleyen, dünya çapında bilinen bir danışmanlık şirketi olmayolunda emin adımlarla ilerlemektedir.