Son Dakika Haberler

ŞİŞECAM’A ‘DEĞER KATAN MARKA’ ÖDÜLÜ

ŞİŞECAM’A ‘DEĞER KATAN MARKA’ ÖDÜLÜ
Okunma : 116 views Yorum Yap

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Türkiye Markasına Değer Katanlar Ödüllerinde ‘B2B Marka Ödülü’nün sahibi oldu. Düzenlenen törende ödülü, Şişecam Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden aldı.

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, Ekonomi Bakanlığı tarafından Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) ev sahipliğinde düzenlenen ‘Türkiye Markasına Değer Katanlar Ödülleri’nde “B2B Marka” ödülünü almaya hak kazandı.

Marka Türkiye Konferansı kapsamında düzenlenen ödül töreninde, Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman, ödülü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden aldı.

13 ülkedeki 44 tesisiyle düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar olmak üzere camın tüm temel alanlarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu bu ödülle beraber başarı hanesine bir yenisini daha eklemiş oldu.