Son Dakika Haberler

Kötü Enerjiyi Yok Eden Biorezonans Cihazları

Kötü Enerjiyi Yok Eden Biorezonans Cihazları
Okunma : Yorum Yap

Bence çağımızın en büyük buluşu bu cihazlardır.

Birbirinden farklı markalarda biorezonans cihazları var. Alman yapımı var, İsveç yapımı, Rus yapımı, gibi. Her birinin kapasitesi farklı olabiliyor.

Ben Rus yapımı kullanan bir doktordan şifa bulduğum için diğerleriyle de ilgilenmeye başladım. Yeğenim İstanbul’da Alman yapımı bir cihazdan fayda görmüş. Ankara’da özellikle GATA’da yetişmiş ve fakültenin işlevi sona erdiğinde buradan ayrılmak zorunda kalan bazı anatomi ve fizik tedavi uzmanlarının bu cihazlarla serbest çalıştıklarını görüyorum.

Kötü enerjiyi vücuttan yok eden böyle bir cihaz eminim türlü travmalar yaşadığımız şu günlerde herkesin aradığı derman olmaya adaydır. Eğitimci yazar olarak öğrenme korkusu yaşayan çocuklarımız için de derman olabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle bu cihazları köşeme almaya karar verdim.

Önceki yıllarda bizzat kendim tedavi maksadıyla lazer ve iğneyle akupunktur tedavisi gördüğüm için vücudumuzda enerji dolaşımının tıkanmasına pek yabancı değildim. Yeni biorezonans cihazlarında ise tıkanan noktalar ekranda görünüyor ve cihaz oraya nokta atış enerji gönderiyor. Hasta için hiç zahmeti olmayan bir yöntem.

İnternette bu cihazların kullanımıyla ilgili yaptığım kısa araştırmayla da bu cihaz bana çok akıllı buluş göründü. Geçmişte yaşadığımız korku ve travmalar dahil enerji dolaşımında tıkanmaya sebebiyet veren ne kadar kötü enerji varsa bu cihaz hepsini yok ederek doğal denge sağlıyor.

Bazı çocukların okuma yazmayı ve matematiği öğrenmede yaşadığı güçlüklerin de yaşadıkları korkulardan kaynaklı olabileceğini düşündüğüm için velilere bu tedaviyi önerebileceğimi düşünmeye başladım. Çünkü birkaç yıldan beri incelemekte olduğum ve suç duyurusu yaptığım ders kitaplarında gördüğüm kötü şeylerden etkilenmiş çocuklarımız olduğunu bizzat kendi yakınlarımdan biliyorum.

Ders çalışmaktan soğumuş çocuklarımızın ve intiharların bu kadar artmasında mevcut ders kitaplarının etkisini bir de bu açıdan ele almak gerektiğini düşünüyorum. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, insana kötü enerji yükleyen üç kötü şeyi çocuklara boca eden yeni ders kitaplarının bizzat kendisi doğal enerji dolaşımını tıkayan başlıca faktördür.

……

Çocuğa kötü enerji yükleyen üç kötü şey nasıl fark edilir?

Ata kültürümüzde kötü enerji veren üç şeyi yapmayın (günahtır) diyen üç ilke vardır.

KÖTÜYE BAKMA

KÖTÜYÜ KONUŞMA

KÖTÜ İŞ YAPMA

Ders kitaplarında bu üç ilkeye aykırı işler yapıldığını saptadım.

Birincisi;

Çocuk kötülük resimlerine baktırılıyor. Özellikle kız çocukların korktuğu yılan, fare gibi soğuk hayvanlarla sayılar öğretiliyor. Çocuklar, cadı, canavar, hayalet, dehşet anı, Gargamel, öcü, kesik baş, boşluğa düşerken, masalın kötü kahramanı, vb görsellere baktırılıyor. Çocuk kendini vahşi yaratıklarla aynı ortamda hayal ediyor.

Böylelikle kötülük resimleri istese de istemese de çocuğun hafızasına kaydolmakta, çocuğun hafızasına KÖTÜYE BAKMA ilkesine aykırı imajlar kopya edilmektedir.

İkincisi;

Çocuğa ELLE ile başlayan ayıplı cümleler okutuluyor. Bu yıl(2019) ilkokullarda okul müdürüne en fazla şikayet erkek ve kız çocuğunun apış arasına taciz gören velilerin şikayetidir. Çocuğa kendi ismiyle, ailesindeki isimlerle, sınıf arkadaşlarının isimleriyle kurulmuş porno, olumsuz ve kötülük cümleleri okutuluyor.

Kötü enerji veren o cümleleri okurken çocuk arkadaşları aleyhinde konuşmaya alıştırılmakta, böylelikle kötülük cümleleri istese de istemese de çocuğun hafızasına kayıt olmakta, çocuğun dil merkezi KÖTÜYÜ KONUŞMA ilkesine aykırı cümlelerle doldurulmaktadır.

Üçüncüsü; Etkinlik adı altında çocuktan insan resimlerini kesmesi, kötü karakter rollerini dramatize etmesi vb. istenmektedir. Örneğin sayfanın bir yüzünde Atatürk resmi varken arka yüzündeki bulut resmi kestirilmekte, böylelikle çocuk ön yüzdeki Atatürk resmini de kesmiş olmaktadır ve böylece çocuğumuz Atatürk’ü kesilmiş halde görmeye alıştırılmaktadır.

Bulmaca etkinliği adı altında çocuğa pozitif enerji veren kendi adı dahil aile isimleri ile milli ve manevi değerlerin üzeri çizdirilmektedir.

Maske yapımı adı altında, kötü işler yapan çizgi film karakterlerinin maskeleri yaptırılmakta, çocuk bunlarla kötü işler yapan adam rolüne girdirilmekte, arkadaşlarıyla bu maskelerle dramatize oyun oynatılmaktadır.

Böylelikle kötü işler yapmak istese de istemese de çocuğun hafızasına kaydolmakta, çocuk KÖTÜ İŞ YAPMA ilkesine aykırı davranmaya mecbur edilmektedir.

Bu üç ilke İran Fars kültüründe “İyilikle düşün, İyilikle konuş, İyilikle davran” şeklinde özetlenerek antik bilimevi ve Ulu Cami gibi mekânların kapı üstlerinde üç nokta şeklinde nakşedilirdi.

Değerli veliler,

Çocuklarımızı kötü enerji yayıcılardan korumak üzere hepimize görev düşüyor.

Çocuğunuzu “akıllı robot” tuzaklarından ve kötülük yaptıkça puan toplayan sanal oyunlardan da uzak tutmanız gerekiyor. Çocuklarınızı insan insana arkadaşlık kurabileceği sosyal etkinliklere ve sanat ortamlarına götürmenizi rica ediyorum. Unutmayın ki en doğru enerji insandan insana dolaşan pozitif enerjidir. Bir cihazla icad oldu ve onunla her şeyi halledeceğinizi hayal etmeyin. Çocuğunuzu kötü enerjiden kurtardınız ama tekrar aynı kötülüklere maruz kalmaya devam ediyorsa bir işe elbette yaramaz. Onun için asıl önemli olan çocuğunuzu ÜÇ KÖTÜ şeyden uzak tutmanızdır.

Yeni biorezonans cihazlarını mutlaka tanıyın. İleride kötülüğe programlanmış robotların yayması muhtemel korkuları da belki bu cihazlarla def edebiliriz.

Mahiye Morgül

04.01.2020 -Ankara

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)