Son Dakika Haberler

SARIYER CADDE VE SOKAKLARI…

SARIYER CADDE VE SOKAKLARI…
Okunma : 4.837 views Yorum Yap

Koronavirüs önlemleri mükemmel uygulanıyor. İşte Merkez Sarıyer’in en kalabalık yerleri: Taş İskele, Lokanta Yusuf, Yenimahalle Caddesi, Ortaçeşme Caddesi, Cami Arkası sokak v.s. Ssokaklar üç beş kişiden fazla kimse yok…

Bazı insanların ısrarla camide namaz kılmak istemesi de enteresan. Yahu hastalık bulaşıcı, sadece kendine zararı olsa mesele değil, herkese zararın olacak yine de ısrarla cemaatle namaz kılacağım diyrsanız sizin aklınızdan şüphe edilmesi gerekir. Israrınız neden?

İşte kültür farkı ve yobazlık burada başlıyor. İrtica budur. Yobaz her olumsuzluğa ısrarla yanaşmaktır. İrtica yasak olan, yapılmaması gerekenleri ısrarla yapmak için türlü oyunlar çevirmektir. Sizin gibi mendeburların yüzünden devlet cami kapılarına polis yerleştirdi. Yetmedi Camileri kapattı. Hiç yakışık aldı mı? Sevindiniz mi?

Suudi Arabistan Kabe’yi kapatıyor herkes uyuyor, siz israrla camiye gitmek için direniyorsunuz… Kıldığınız bir namaza yüz sevap mı alacaksınız… Nahhh alırsınız. İslam dini önce temizlik der, ahlak der… Ahlak bu mudur, yasalara karşı gelmek midir, yasaklara uymamak mıdır, toplumu rahatsız etmek midir?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)