Son Dakika Haberler

AKP'nin Tek Şansı Şükrü Genç'in Adaylığını Engellemek

AKP'nin Tek Şansı Şükrü Genç'in Adaylığını Engellemek
Okunma : 38 views Yorum Yap

SukrugencAk partinin Sarıyerde yerel seçimleri kazanmasının tek şansı Şükrü Genç’aday olmamasına bağlı.
Ak parti kurmayları ve yayın organları CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in aday olmaması için elindeki tüm imkanları kullanmaya çalışıyorlar.
Sarıyerde CHP den Şükrü Genç’aday olması durumunda kazanma şansı yüzyılın süprizlerine bağlı olmasında dolayı AK parti tüm imkanlarını seferber etti.
Ak parti Sarıyerde aday adayı bolluğu yaşıyor ve mevcut aday adaylarından sadece iki kişinin aday gösterilem şansı olduğunu diğerlerinin sadece reklama ve tanıtım amacıyla bu imkanları kullandıklarını ve aday adayı olup meclis listesinde öne çıkmanın imkanlarını aradıkları partililer tarafından biliniyor.
Selamı Uzun ve Sedat Özsoy ikileminde En büyük şansın Şems Çakıroğlu olduğu bilinmesine rağmen yinede Şükrü. Genç karşısında kazanmalarının çok zor olduğunu kabul eden AK parti içindeki dostlarımız. Yapmış olduğumuz dostane göriüşemelerde, patimizin tek şansının. Şükrü Genç’ adaylığının engellenmesinde yatmaktadır, Şükrğ Genç aday adayı olduğunda partimizin şansının olmadığını biliyoruz açıklamaları yaptılar.
Sedat Özsoy’ a parti içinden ve Sarıyer kamuoyundan büyük tepki gösterilmesi ise kendi dönemindeki çalışma arkadaşlarının yine çevresinde olması olarak değerlendiriyorlar.