Son Dakika Haberler

Erdoğan İle Kişisel Görüşmüş

Erdoğan İle Kişisel Görüşmüş
Okunma : 73 views Yorum Yap

CelaldoganHer görüşmenin heyecan yarattığı ve girişimlerin koalisyon olarak değerlendirildiği günlerde Gaziantep Millet Vekili Celal Doğan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kişisel olarak görüştüğünü belirtti.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Antep Milletvekili Celal Doğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la HDP adına bir görüşme yapmadığını söyledi.

HDP YETKİLİLERİNİN HABERİ YOKTU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yaptığı görüşmeye ilişkin Dicle Haber Ajansı’na bilgi veren Doğan, Erdoğan ile kişisel bir görüşme yaptığını söyleyen Doğan, HDP adına bir görüşme yapmadığını ve HDP yetkililerinin görüşmeden haberdar olmadığını belirtti.

“TARIM KONUŞACAK HALİMİZ YOK”

Görüşmenin içeriğine dair bilgi vermeyen Doğan, yıllardır Erdoğan’ı tanıdığını ve birçok defa görüştüğünü söyleyerek, “Günlük sohbetlerde bulunduk. Tarım konuşacak halimiz yok, tabi ki siyaset konuştuk” dedi.

HDP: HABERİMİZ YOKTU

HDP kaynakları ise Doğan ile Erdoğan arasındaki görüşmeden habersiz oldukları ve parti bilgisi dahilinde olmadığını söyledi.

HABER CUMHURİYET’TE ÇIKTI

Cumhuriyet gazetesi yazarı Murat Sabuncu, “Saray’da sürpriz HDP’li” başlıklı yazısında HDP Antep Milletvekili Celal Doğan’la Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bir görüşmek gerçekleştirdiğini yazmıştı