Son Dakika Haberler

Sarıyer'de Hesaplar Bozuldu, Sarıgül ve Şükrü Genç Elele Açılış Yaptı

Sarıyer'de Hesaplar Bozuldu, Sarıgül ve Şükrü Genç Elele Açılış Yaptı
Okunma : 11 views Yorum Yap
sarigul_gencMustafa Sarıgül İle Şükrü Genç arasında Ayazağa’nın Sarıyer’e bağlanması dolayısı ile aralarının açık olduğu gazetelerde körüklenerek siyasi atmosferde çalkantılar yaratmaya çalışanlar bu gün Şükrü Genç ile Mustafa Sarıgül’ü elele görünce şaşırdılar.
SARIYERDE SİYASİ PLANLAR BOZULDU
Siyaset 24 saatte herşey değişebilir boşuna dememişler, Mustafa Sarıgül ve Şükrü Genç bir takım medya tarafında körüklenerek siyasi kavgaya tutuldukları yazıldı. Günlerde Ulusal ve Yerel medyada haberler astarı olmayan yüzler, Sarıyer’in inandırıcı kalemleri, bugüna kadar bir kaos ortamı sağlayarak olmayacak duayamin dediler.
BİRİLERİ ÇOK ÜZÜLDÜ
Mustafa Sarıgül CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi aday olması için CHPye katılacak ve adaylığı ilan edilecek, Bu haber Sarıyer de onlarca aday çıkmasını sağladı, Herkes ince hesap yaptı, Sarıgül’e merhaba diyen herkes adaylık yarışına girdi. tek sorun vardı. ya tutarsa…
CHP Sarıyer’de ince hesaplar bağdattan dönmüş olacak ki, Bugün yapılan meclis toplantısına gündemin önemli maddesi olan “tahmini bütçe” görüşmesi olduğu halde aday adaylarından kimsenin olmayışı gözlerden kaçmadı. Meclisin bir kısım CHP meclis üyeleri moral bozukluğu yaşadılar.
SARIGÜL VE ŞÜKRÜ GENÇ ELELE AÇILIŞ YAPTILAR
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Ayazağa Mahallesi’nde halkın hizmetine sunulan Mesire Yeri ve Sosyal
Tesisleri’nin açılışını, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’le birlikte yaptı.
İçerisinde bir de mescit bulunan alanda halka seslenen ikili, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Açılışta bir konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer İlçe sınırlarına dahil edilen Ayazağa’da, Şişli Belediyesi ve Mustafa Sarıgül tarafından inşa edilen tüm eserleri tabelaları dahil aynen muhafaza edeceklerini ve aldıkları bayrağı daha yukarılara taşıyacaklarını belirtti.
Sarıgül: Bizim mücadelemiz, demokrasi ve özgürlük mücadelesidir.
Başkan Genç’in ardından mikrofona gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e ve CHP İzmir Milletvekili Musa Çam’a birlikte oldukları için teşekkür etti. Sarıgül; “Bizim mücadelemiz bir yerlere gelme mücadelesi değil, demokrasiye ve özgürlüklere inanan ve yüzde 50’yi değil yüzde 100’ü kucaklama mücadelesidir” diye konuştu.
Ayazağlıların büyük ilgi gösterdiği açılışın ardından Başkan Şükrü Genç’e aracına kadar eşlik eden Sarıgül, daha sonra alandan ayrıldı.
Başkan Genç’e Ayazağa’da sevgi seli
Açılışı yapılan Mesire Yeri ve Sosyal Tesisleri’nin bulunduğu alana gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e Ayazağalı yurttaşlar büyük ilgi gösterdi. Kendisini aralarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Ayazağalılar, “Yola birlikte devam edeceğiz” mesajı verdiler.