Son Dakika Haberler

Şükrü Genç, Tuncel Kurtiz’i Sarıyer’de Yaşatıyor

Şükrü Genç, Tuncel Kurtiz’i Sarıyer’de Yaşatıyor
Okunma : 148 views Yorum Yap

Tuncel Kurtiz AçılışSarıyer Belediyesi Uskumruköy’de inşa ettiği Tuncel Kurtiz Parkı’nın açılış törenini gerçekleştirdi.

Açılış törenine sanatçının yakınlarının yanı sıra Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte Beşiktaş Çarşı Grubu’nun temsilcileri ve çok sayıda Sarıyerli katıldı.

Tuncel Kurtiz ismi de Sarıyer’in en güzel yerlerinden biri olan Uskumruköy’de yaşayacak.

Tuncel Kurtiz’in oyuncu kimliğinin yanı sıra, hayata karşı duruşuyla da özel bir insan olduğunu vurgulayan Başkan Şükrü Genç: “Yağan yoğun yağmura rağmen, Tuncel Kurtiz’e selam göndermek, onun mücadelesine katkı vermek ve devam ettirmek için buraya geldiniz. Usta oyuncunun isminin Sarıyer’de yaşayacak olması bizim gurur kaynağımız.”dedi.

Belediye Başkanı Şükrü Genç, içerisinde basketbol sahası, yürüyüş parkuru, pergola, jimnastik aletleri ve çocuk oyun grubu ile komple bir yaşam alanı olan parkın yapımında emeği geçen mesai arkadaşlarına ve açılış törenine katılan herkese teşekkür etti.

Anlamlı günün özel konukları Beşiktaş Kulübü’nün meşhur taraftar grubu “Çarşı” oldu.

Tuncel Kurtiz’in bir röportaj sırasında dile getirdiği “Ben muhalifim, onun için Çarşı grubundan yanayım” cümlesini unutmayan Çarşı grubu üyeleri parkın açılış töreninde yerini aldı.