Son Dakika Haberler

SARIYER LİGE İYİ BAŞLAMADI!

SARIYER LİGE İYİ BAŞLAMADI!
Okunma : 117 views Yorum Yap

           DSC_0218     Sarıyer İkinci yarının ilk maçında kendi saha ve seyircisi önünde Tarsus İdman Yurdu ile golsüz berabere kalarak lige kötü başlangıç yapmış oldu. Hakem Eser Birinci, Soner Maraş, Sezai Aslan triosunun yönetimindeki maça taraflar aşağıdaki kadroları ile çıktılar:
Sarıyer: Cüneyt (++)- Ulaç (+), Emre Karaman (++), Serhat (++), Emre Bayraktarbaşı (++)-  Menderes (++) (Münyamin Dk. 69, ?), Hasan (+ ) (Uğur D. 57, +), M. Akif (+), Barış (+)- Sinan (+), Cemre (++) ( Melih (Dk. 75, ++)
İzzet (++)- Aydın (+), Serkan (++), Turan (+++), K. Samet (+), Ferhat (++) (Şenol Dk. 66, +),H. Cihan (+) (Aykut, 46, +), Cevher (+), Özhan (++) (Mustafa, Dk. 80, +), Fatih (++), Sertaç (++).
Mükemmel bir hava ve muhteşem bir seyirci ama çok kötü bir futbol! Sarıyer bu olmamalıydı. Demek ki Antalya kampı yaramamıştı… Maçın başından sonuna kadar sahada varım diyen rakip takımdı. Sarıyer’in cılız ve gelişi güzel akınları, rakibin üstün oynamasına karşın forvetinin beceriksizliği maçın golsüz beraberlikle sonuçlanmasını sağladı.
DSC_0186Maçda kayda değer hareket yoktu desek yeridir. Futbol olmayan yerde pozisyon da gol de olmayacağına göre, bize de fazla bir şey yazmak düşmüyor. Ama söyleyecek bazı şeylerimiz olacak bunu biliyoruz:
Sarıyer takımı Antalya kampında yatmış, zira mücadele güçleri olmadığı gibi takım oyunu, birlik, ahenk ve yardımlaşmada yok…  Transferlerde isabet yok. Cemre bilinen bir adamdı, gönderilmesi hata idi ama geri alınması hata değilse de verilen talimat gereği mecburiyetti. Alındı iyi de oldu, maç boyu Sarıyer dört kez tehlikeli şut attı, hepsi Cemre’den oldu.           Takımın iyilerinden biri olan Menderes’in yerine oyuna alınan Bünyamin neyin nesi? Sarıyer kulübü çiftlik mi?  Diğer transferleri görmedik, göreceğiz bakalım isabet var mı? Görkem Alp da transfer edilmiş! Hayret! Oysa geçen sezon ortasında işe yaramadığı için serbest bırakılmıştı. Neyse hayırlı olsun…
Bu hafta da şans bizden yana idi. Maçlar istediğimiz gibi sonuçlandı, klasmandaki yerimiz değişmedi. Ama bu hep böyle gidecek değil, o nedenle gereken önlemler alınmalı ve takıma takım hüviyeti kazandırılmalıdır. Yoksa işler berbat olabilir.
Yöneticilerimiz,. Teknik direktör ve yardımcıları uyuyor mu?