Son Dakika Haberler

BÜYÜKŞEHİR REZALETİNİ SARIYER BELEDİYESİ KAPATIYOR

BÜYÜKŞEHİR REZALETİNİ SARIYER BELEDİYESİ KAPATIYOR
Okunma : 85 views Yorum Yap

kar_11

Sabah saatlerinde etkisini arttırarak devam eden kar sebebiyle ana yollar bile kapandı. Okullar tatil ilan edildi… Bir çok sürücü kapanan yollarda araçlarıyla mahsur kaldı. Karla mücadele çalışmalarının yetersiz kaldığını düşünen vatandaşlar ise çileden çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

IMG-20150218-WA0010_resizedSarıyer’in ana arterleri sabah saatlerinde tamamı ile kapalı, çalışanlar işlerine gidebilmek için büyük mücadeleler veriyor.

Büyükşehir Belediyesi yolları açamadığından vatandaşların iş yerlerine ulaşamaması nedeni ile Sosyal medyada büyük eleştirilere maruz kaldı.

Sarıyer Bahçeköy yolu üzerinde Büyükşehir Küreme aracı kaza yaptığından dolayı yoldan çıktı. Köy yolunun ana arteri olan yerde Vatandaşlar isyan ettiler.

Sarıyer Belediyesi gece boyunca aralıksız mesai harcayarak tüm ekibi ile yapmılş olduğu çalışmaların ana arterlerin açımlamaması dolayısı ile yoğunluğu ana arterlere vererek Büyükşehir Belediyesinin ulaşamadığı caddeleri açmaya çalıştı.