Son Dakika Haberler

Sarıyer Spor Kulübü 75 Yılında Muhteşem Gece

Sarıyer Spor Kulübü 75 Yılında Muhteşem Gece
Okunma : 49 views Yorum Yap

imageSarıyer Spor Kulübü 75 yaşını kutladığı 2014-2015 sezonunda 2. balosunu gerçekleştirdi.

Aynı yıl içinde 2 balo gerçekleştirmek bir spor kulübü için oldukça zordur. Sanatçı Ferhat Göçer Sarıyer Spor Kulübü başkan yardımcılığına gelmesi ile Günay Restaurant’da üst üste iki balo gerçekleştirilda

75.yılında Şampiyon olmak için mücadele veren camia 3. Balosunu tüm Sarıyer taraftarı ile birlikte kutlayacak.

IMG_4521Güney Restaurantta gerçekleşen yemeğe İstanbul Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Eski Devlet Bakanlı Işın Çelebi, Sarıyer Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Akkoyun ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro katıldılar. Sarıyer Spor Kulübü İdari başkanı ve Sarıyer Belediye Başkan yardımcısı Gökan Zeybek, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Semra Kartal, İsmail Erdem, Sevgi Atalay, CHP İBB Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz, Mustafa Oktay Aksu, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Çoşkun, Meclis üyeleri Hayrettin Dereli, Mustafa Balcı, Sarıyer CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, CHP 2. Bölge Millet Vekili Adaylarından Dr. Cengiz Alp, Spor severler katıldılar.

Sarıyer Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun  “Bugün bizleri zorlu yolculuğumuzda yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Sarıyer’in geçmişi ve elde ettiği başarılar ortadadır. O başarılar tesadüf olmadı. Birlik ve beraberlikle başarılar elde edildi. Bugünde ben o birlik ve beraberliği görüyorum. Yolumuz açık olsun” diyerek Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

IMG_45111Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “ Yürüdüğümüz yol, kolay bir yol değildir.Sarıyer’in başarısı hepimiz için bir prestij kaynağıdır. Bu uzun yolculukta takımımız yalnız bırakmamalıyız. Bize başarıyı getirecek olan birlik ve beraberliğimizdir. Bugün buradaki ortam her zaman bizlere lazım. Başarı birlikte gelir. Sarıyer’in en kısa zamanda hak ettiği yere geleceğine inancın tamdır. Spor aynı zamanda insanları bir araya getirir. Özellikle madde meraklısı olan gençlerimiz spor sayesinde tekrar hayat buluyorlar. Bu yüzden sporun gücü ve etkisi önemlidir. Hep beraber takımımıza sahip çıkalım” dedi.

Konuşmasından sonra Başkan Genç’ e katkılarından dolayı Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Şengül tarafından plaket verildi.  Kulübün jetsine karşı Başkan Genç de kulüp Başkanı Saffet Akkoyun’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

IMG_4544Sarıyer Kulübü efsane Genel Kaptanlarından Eyüp Odabaşı sağlık sorunları nedeni ile katılamadığı gecede adına plaketi başkan Saffet Akkoyunlu tarafından kızı Ayça Odabaşı’na verildi. Başkan Saffet Akkoyunlu, Genel kaptanlık kulüplerde en önemli sorumluluktur ve Türkiye’de bunu en iyi yapan insan olarak Eyüp Odabaşı olduğu kanıtlanmıştır. Maalesef bugüne kadar yeri doldurulamamıştır dedi.

IMG_4479IMG_4534