Son Dakika Haberler

Şükrü Genç, Huzurlu Büyüklerin Yılbaşını Kutladı

Şükrü Genç, Huzurlu Büyüklerin Yılbaşını Kutladı
Okunma : 98 views Yorum Yap

imageSarıyer Belediyesi Başkanı Şükrü Genç, 2014 yılını geride bırakırken yeni yıl ziyaretine İzzet Baysal Huzurevi’nden başladı. İkinci baharlarını yaşayan huzur evi sakinlerini bu yılbaşında da unutmayan Başkan Genç, tek tek sohbet ettiği yaşlılarımıza 2015 yılının sağlık ve huzur getirmesini dileyerek, kırmızı karanfil verdi.

Bir yılı daha geride bırakmanın hüznü ve mutluluğunu aynı anda yaşayan huzur evi sakinleri, bu yılda kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Genç’in ziyaretinde duydukları memnuniyeti dile getirirlerken, unutulmadıkları için bir kez daha mutlu oldu.

İzzet Baysal Huzurevi ziyaretine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Başkan Yardımcıları Gökan Zeybek, İsmail Erdem, birim müdürleri ve İş Adamı Aydoğan Cevahir katıldı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yeni yıl nedeniyle Sarıyer Kaymakamı Osman Gürsoy Bilgin’i makamında ziyaret ederek, 2015 yılında Sarıyer’de daha güzel işlere imza atmak dileğiyle yeni yılını kutladı.