Son Dakika Haberler

Şükrü Genç Personeline İftar Verdi

Şükrü Genç Personeline İftar Verdi
Okunma : 143 views Yorum Yap

personel_iftarSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi bahçesinde düzenlenen personel iftarında tüm çalışanlara hizmetlerinden ötürü teşekkür edip bayramlarını kutladı.

Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından, Ramazan Ayı süresince Sarıyer’in tüm mahallelerinde kurulan iftar sofralarında yurttaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Genç, bu kez belediye personeliyle bir sofrada buluştu. İftar saatinden önce teker teker masaları gezerek personele hoş geldiniz diyen Başkan Genç, SAGEM (Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi) öğretmenlerinin masasında orucunu açtı.
personel_iftrBaşkan Genç’ten teşekkür konuşması
Belediye personeli Resul Güneri’nin okuduğu yemek duasının ardından kürsüye gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yaklaşık 1 aydır her mahallede en az bir sofrada kurulan iftar sofralarına yaptıkları katkılar ve Sarıyer için canla başla çalışmalarından ötürü tüm personele teşekkürlerini sundu.
CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP Fatih İlçe Başkanı Bülent Sülek, CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Mehmet Polat, Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeleri, Sarıyer ADD Başkanı Fahrettin Serdaroğlu, sivil toplum kuruluşu üye ve yöneticileri, birim müdürleri, memurlar ve tüm belediye çalışanlarının katıldığı iftar yemeğinin ardından Başkan Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Meclis Üyesi Mustafa Oktay Aksu, Başkan Yardımcıları Semra Kartal, Gökan Zeybek, İsmail Erdem ve Yüksel Tutak’la birlikte personelin elini sıktı ve birer kutu çikolatayla Ramazan Bayramlarını şimdiden tebrik etti.