Son Dakika Haberler

Şükrü Genç;”Bütün metropollerin oluş nedeni Anadolu’dan göç almasıdır”

Şükrü Genç;”Bütün metropollerin oluş nedeni Anadolu’dan göç almasıdır”
Okunma : 119 views Yorum Yap

kaisad_odulSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kars, Ardahan, Iğdır Sanayicileri ve İş Adamları Dayanışma Derneği (KAISİAD) tarafından verilen iftar yemeğine katıldı. Sheraton Mastak’ta gerçekleştirilen iftar programına katılan Başkan Genç’e plaket verildi.

İftar yemeği sonrasında yapılan plaket töreninde söz alan Başkan Genç, konuşmasına Ramazan ayının tüm insanlara barış,huzur ve bereket getirmesini dileyerek başladı.Genç;”Bütün metropollerin oluş nedeni Anadolu’dan göç almasıdır. Bulunduğumuz bölgeye elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Bölgesel kalkınmanın mutlaka önde tutulması gerekiyor. KAISİAD’ın çalışmalarını yakından takip ediyorum ve çalışmalarından dolayı yönetici arkadaşları gönülden tebrik ediyorum. Belediye olarak kaldırım asfalt işlerini bir şekilde yapıyoruz ama özellikle sosyal anlamda toplumun her kesimini ilgilendiren konuları yerel yönetici olarak işin içine girip,sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yapmadığımızda görevimizi yerine getirmemiş oluruz. Elimizden geldiğinde bu tür çalışmalara destek vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

kaisad_1

Başkan Genç konuşmasında Sarıyer Belediye Meclisi Uyuşturucu Komisyonu’nun yaptığı çalışmalarından bahsederek el birliğiyle çalışmalara devam edilmesi gerektiğini dile getirdi.

İftar programına, Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Sarıyer Belediyesi Meclis Başkanvekili Hüseyin Coşkun,dernek üyeleri ve iş adamları katıldı.