Son Dakika Haberler

ERDOĞAN, DİN MASKESİ TAKAN ŞARLATANLAR VAR!!

ERDOĞAN, DİN MASKESİ TAKAN ŞARLATANLAR VAR!!
Okunma : 27 views Yorum Yap

DinsurasiRecep Tayyip Erdoğan din maskesi takan şarlatanlar diyerek paralel yapıya derin göndermelerde bulundu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 5. Din Şurası’nda yaptığı konuşmada “İlimde çok büyük güçlere sahip olan bir milletin bu ilmi kaybetmesi felakettir,dedi

DİN ADAMI MASKESİ TAKAN ŞARLATANLAR…”

Din adamı maskesi takan şarlatanlar uluslararası kamuoyuna mazhar olmuşlardır. Dini sinsice çarpıtmaya çalışanlar ekran yoluyla imkanına imkan kattı. Eğer hedef yapılıyorsak boşuna yapılmıyoruz. 200 yıldır sorulamayan soruları sorduğumuz için hedef oluyoruz.
Yakın bir geçmişte dindar bir nesil dediğim için, zorunlu din dersi dedil, eğitimde 4+4+4 modelini getirdiğimiz için çok ağır eleştirilere, hakaretlere hatta saldırılara maruz kaldık. “Amerika kıtasına Müslümanlar daha önce oraya ulaşmıştı” dediğimiz için saldırıya maruz kaldık.Ardı ardına buna yönelik kitaplar ortaya çıkmaya başladı.

SİYASETTE FİRAVUNLARLA OYUN KURACAKLAR

Yazarlarla sanatçılarla ellerindeki tüm araçlarla üzerimize gelecekler. Besleyip büyüttükleri sahte din adamlarıyla ihanet şebekeleriyle üzerimize gelecekler. Siyasette firavunlarla oyunlar kuracaklar. Yaptığımız bir yanlışın yerine başka bir yanlışı ikamet etmek değildir. Biz normalleşme istiyoruz.

İSTESELER DE İSTEMESELER DE OSMANLICA ÖĞRENİLECEK

İlimde çok büyük güçlere sahip olan bir milletin bu ilmi kaybetmesi felakettir. Bunun öğrenilmesini istemeyenler var. İsteseler de istemeseler de bu ülkede Osmanlıca da öğrenilecek ve öğretilecek. Bu dinin bir sahibi var. Sahibi bu dini dünya var oldukça muhafaza edecektir. Bize düşen emanetin hakkını vermektir. Emanetin hakkını verebilirsek mezhepler arası çatışma sona erecektir. Bize biçilen rolleri atıp kendimiz olabilirsek adaletin yeryüzüne egemen olması mümkün hale gelecektir. Hiç tereddüt etmeden, korkmadan gerekli soruları sorun. Defanstan çıkın, ileriye koşun. Her zaman arkanızda olacağız. Bu millet her zaman sizin yanınızdadır