Son Dakika Haberler

Karpuz Kelek Çıkmadı

Karpuz Kelek Çıkmadı
Okunma : Yorum Yap

CHP Grup Başkanvekili Ersin Özer, Belediye temizlik işleri şantiyesinde işçilerle bir araya geldi. Bu dönem korkulan olmadı Karpuz Kelek Çıkmadı.

Sarıyer Belediyesinin şantiye çalışmalarını gözlemleyerek işçilerle beraber Karpuz – Peynir eşliğinde sohbet ederek hafta sonu mesai yapanlarla birlikte oldu.

Moral motivasyonun yüksek olduğu bir ortamda gerçekleşen bu buluşma, CHP Grup başkanvekili Ersin Özer’in işçi dostu kimliğinin bir kez daha ortaya konmasına vesile oldu.

Sarıyer Temizlik İşleri Şantiyesinde gerçekleşen bu etkinlikte, Ersin Özer hem işçilerin günlük çalışma koşullarını yerinde inceleme fırsatı buldu hemde onlarla samimi bir şekilde sohbet ederek moral motivasyonlarını arttırmaya gayret etti. Işık hızında gelişen teknoloji ve iletişim araçlarına rağmen, insanların birbirleriyle yüz yüze iletişim kurmasının önemini vurgulayan Özer, bu tür saha ziyaretlerinin kendi için son derece değerli olduğunu belirti.

Belediye çalışanlarıyla olan ilişkilerinde dürüstlük ve şeffaflık prensiplerine bağlı kalan Ersin Özer’in bu hareketi , Siyasette sadece seçim dönemlerinde hatırlanan değil, her daim işçi kesiminin yanında olduğunu göstermesi bakımından oldukça anlamlıydı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)