Son Dakika Haberler

SARIYERLİLER 19 MAYIS’I ÇOŞKULU KUTLADI

SARIYERLİLER  19 MAYIS’I ÇOŞKULU KUTLADI
Okunma : 27 views Yorum Yap

sariyer_gripinSarıyer Belediyesinin düzenlemiş olduğu organizasyonda 19 Mayıs Sarıyer de çoşku ile kutlandı. İstinye Tersane alanında gerçekleştirilen Ozan Doğulu ve Gripin konserine yoğun ilgi gösterildi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Giresun’da Uluslar arası festivale davetli olduğundan etkinliklere katılmadı, Şükrü Genç canlı yayın ile program arasında Sarıyerlilere konser alanından seslenerek . “Gençler! Atatürk’ün milli mücadeleyi başlattığı topraklardan sesleniyorum” diyerek konuşmasına başlayan Genç, tüm Sarıyerlilerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı.

CHP Sarıyer İlçesi, Amatör kulüp sporcuları ile bir ilki gerçekleştirdi ve Sarıyer Cumhuriyet anıtından başlanarak Sarıyer’li genç sporcular büyük bir Türk bayrağını Çayırbaşı’na kadar taşıdılar, burada Çayırbaşı Sporcuların teslim edilen bayrak sıra ile Kireçburnu, Tarabya, Yeniköy kulüplerinin iştirakleri ile Türk bayrağı devredilerek İstinye Tersane alanına getirildi.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Sarıyer Millet vekili adayları ile birlikte yol boyunca vatandaşların katılımı ile büyük bir kalabalık 19 Mayıs yürüyüşüne eşlik etti.